Czwartek, 6 października 2022r. · Imieniny: Artura, Brunona
pomoc drogowa carshop
allmedica do 12 września

Region. Policjanci na tropie pijanych uczestników ruchu. Kierujący VW miał 3 promile, a quada 1,3. Obaj zostali zatrzymani

Net-Factory - 18.05.2020
19 września, 12:23    autor: jbudacz   wyświetlenia: 25998

Trzech nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego podczas minionego weekendu zatrzymali limanowscy policjanci. Do przewinień doszło w Półrzeczkach (gm. Dobra), Słopnicach, a także w Rupniowie (gm. Limanowa).

O zdarzeniu w miejscowości Rupniów piszemy w oddzielnym artykule: Rupniów. Zderzenie dwóch samochodów w Rupniowie. Kierowca Seata był pod wpływem alkoholu

Do pozostałych dwóch sytuacji z udziałem pijanych kierujących doszło w niedzielę (18 września). Ogodz. 15:45 w miejscowości Półrzeczki, po otrzymanym zgłoszeniu i próbie obywatelskiego zatrzymania, policjanci zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem marki VW.

Kiwerujący miał być pod wpływem alkoholu, będąc w stanie nietrzeźwości (badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organiźmie). Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, aby mógł uczestniczyć w dalszych czynnościach. Zatrzymano mu prawo jazdy. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z KP w Tymbarku.

Natomiast o godz. 17:15 w miejscowości Słopnice, 25-letni kierujący pojazdem marki Yamaha (quad) stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znak, a następnie wjechał do rowu. Pojazd się wywrócił. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu w organiźmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Teraz sprawą zajmie się sąd.

allmedica pasek na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab