Sobota, 3 grudnia 2022r. · Imieniny: Franciszka, Ksawerego
DDD do 28 listopada
lokata urodzinowa bank spółdzielczy do końca listopada

Region. Dominik Dudek wygrał 13. edycję programu The Voice of Poland. Utworem Wydaje się...spełnił swoje muzyczne marzenia

Net-Factory - 18.05.2020
19 listopada, 22:34    autor: jbudacz   wyświetlenia: 27870

Dominik Dudek wygrał program The Voice of Poland. 13. edycja muzycznego show dała wszystkim oglądającym wiele emocji.

Ten wieczór chyba wszyscy na długu zapamiętamy, a nasz rodak Dominik Dudek szczególnie. W finale The Voice of Poland wystąpiło czworo uczestników. Po pierwszych wykonach z udziału w programie odpadła Ewelina Gancewska.

Zostało ich trzech: Łukasz Drapała wykonał utwór "Nie proszę o więcej" z repertuaru Edyty Górniak, Konrad Baum z piosenką "Boso" - zespołu Zakopower i nasz Dominik Dudek, który na swój sposób zinterpretował utwór zespołu Myslovitz z Arturem Rojkiem - "Długość dźwięku w samotności".

Internauci zdecydowali, że do kolejnej rundy przechodzi Dominik Dudek i Łukasz drapała. W ścisłym finale każdy z uczestników wykonał swój autorski utwór. Wydaje się...był najlepszy, a Thompson i Baron, czyli programowi trenerzy Dominika już wiedzieli, że, to ich "podopieczny" zwycięży w programie.

Dominik Dudek, tak, jak obiecał zdjął czapkę, spod, której wyłoniła się bujna czupryna. Podziękował on wszystkim tym, którzy oddali na niego głos i obiecał, że zgromadzone piosenki, które czekały właśnie na taką chwilę znajdą się na jego debiutanckiej płycie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kontynuowaniu kariery muzycznej.

Fot. The Voice of Poland.

bank na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab