Sobota, 3 grudnia 2022r. · Imieniny: Franciszka, Ksawerego
DDD do 28 listopada
lokata urodzinowa bank spółdzielczy do końca listopada

Kasinka Mała. Pijany kierowca wiózł w aucie 10-letniego syna. Samochód wjechał do rowu, a później koziołkował

Net-Factory - 18.05.2020
21 listopada, 10:45    autor: jbudacz   wyświetlenia: 20669

Wczoraj (20 listopada) o godzinie 17. w miejscowości Kasinka Mała, kierujący pojazdem marki Fiat prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Jak się okazało był pijany. Podobnie, jak zatrzymani w Krosnej i Rupniowie mężczyźni.

 40-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, samochód się wywrócił. 

- Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w pojeździe mężczyzna wiózł swojego 10-letniego syna. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny - mówi asp. Jolanta Batko, rzecznik KPP Limanowa.

Czterdziestolatek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Z kolei w sobotę o godzinie 17:30 w Krosnej (gm. Laskowa) po otrzymanym zgłoszeniu, iż kierujący Oplem może być nietrzeźwy, policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę który znajdując się w stanie nietrzeźwości o stężeniu sięgającym  2,5 promila alkoholu w organizmie oraz posiadając dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych prowadził pojazd po drodze publicznej.

Sprawa trafi do sądu.

O godzinie 15:40 w miejscowości Rupniów, policjanci zatrzymali 44-letniego kierującego pojazdem marki KIA. Prowadził on pojazd będąc pod wpływem alkoholu. Kierujący odmówił poddania się kolejnym badaniom w związku z czym pobrano krew do badań.

Sprawę prowadzi KPP w Limanowej.

bank na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab