Sobota, 3 grudnia 2022r. · Imieniny: Franciszka, Ksawerego
allmedica do
novi

Region. X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś”. Zgłoszenia do 28 listopada

Net-Factory - 18.05.2020
23 listopada, 21:02    autor: mantosz   wyświetlenia: 2556

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce organizuje X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś”.

Zgłoszenia solistów i zespołów przyjmowane są do 28 listopada pod adresem: konkurskoled2022@o2.pl Konkurs odbędzie się 15 grudnia (od godz. 8.30 do godz. 17.30) w Limanowskim Domu Kultury.

- Pragniemy, aby coroczny konkurs podtrzymywał idee inicjatywy promującej piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Organizowany od 2013 roku konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym. Każdego roku zwiększa się liczba uczestników i przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania. Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery. Chcielibyśmy aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim poczuły magię tradycji świąt – informują organizatorzy.

Regulamin konkursu, karty zgłoszenia oraz oświadczenia dostępne są TUTAJ

 

źródło: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce; oprac. MAG

fot. organizatorzy

bank na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab