Piątek, 24 marca 2023r. · Imieniny: Marka, Gabriela
kredyt świąteczny
alior do końca października

Kasina Wielka . Samochód dachował. Kierująca nie dostosowała prędkości do warunków na drodze

Net-Factory - 18.05.2020
17 stycznia, 11:03    autor: jbudacz   wyświetlenia: 52710

Dzisiaj nad ranem na drogach, w niektórych częściach naszego powiatu było ślisko. Z perspektywy kierującej lub siedzącej w samochodzie osoby tego tak nie było widać. Stąd też wystarczył moment nieuwagi, aby samochód wpadł w poślizg.

Do takiego właśnie zdarzenia doszło dzisiaj kwadrans po godz. 7. na drodze wojewódzkiej 964 w Kasinie Wielkiej.

- Kierująca Toyotą nie dostosowała prędkości do warunków, straciła panowanie  nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Samochód w wyniku tego manewru się wywrócił. Kierująca nie odniosła obrażeń – mówi ASP. Jolanta Batko, rzecznik KPP Limanowa.

Sprawczynię kolizji ukarano mandatem. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, a także strażacy PSP w Limanowej oraz druhowie z OSP w Kasinie Wielkiej, którzy na swoim profilu facebookowym zamieścili krótki filmik, tuż po dojeździe na miejsce zdarzenia.

- Działania polegały na udzieleniu KPP, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wyciągnięciu samochodu z rowu celem zabrania przez lawetę. Ruch na czas działań odbywał się wahadłowo. Apelujemy o ostrożność podczas jazdy, na drodze mogą występować miejscowe oblodzenia - napisali druhowie z Kasiny Wielkiej.

 

Kredyt swiąteczny
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab