Piątek, 24 marca 2023r. · Imieniny: Marka, Gabriela
bliski bs
pomoc drogowa

Limanowa. Rozpoznajesz tych mężczyzn? To oni mogli być sprawcami napadu na sklep w centrum Limanowej

Net-Factory - 18.05.2020
17 stycznia, 19:08    autor: jbudacz   wyświetlenia: 60409

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej poszukuje sprawców kradzieży z włamaniem, do której doszło 16 stycznia br. około godz. 3:10 w Limanowej przy ul. Rynek.

Przypomnijmy. Trzech sprawców ukradło telefony komórkowe oraz laptopy, a następnie odjechali samochodem marki BMW serii 3. Straty oszacowano na kwotę około 100 tys. zł.
- Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o związek z tąkradzieżą. Prosimy również o kontakt osoby, które mają informacje o samochodzie marki BMW serii 3 prawdopodobnie koloru granatowego na holenderskich tablicach rejestracyjnych (koloru żółtego): nr: 97-JK-XG - mówi asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy limanowskiej policji.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ich identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod  tel. 47-83-45-400 lub 112.

Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: rzecznik@limanowa.policja.gov.pl.

Udało nam się również ustalić, że osoby, które widać na monitoringu, w tym samym dniu (14 stycznia) były również w dwóch innych sklepach mieszczących się w okolicach limanowskiego rynku. 
Kredyt swiąteczny
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab