Wtorek, 7 lutego 2023r. · Imieniny: Ryszarda, Romualda
Kredyt Urodzinowy z prowizją 0%
canal

Roztoka. Duże zainteresowanie turniejem tenisa stołowego w Roztoce

Net-Factory - 18.05.2020
22 stycznia, 20:36    autor: mantosz   wyświetlenia: 3565

W Szkole Podstawowej w Roztoce zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych w turnieju tenisa stołowego. Koordynatorem zawodów był Jan Tokarz, a sędzią głównym – Dawid Sywała.

W zmaganiach wzięło udział 35 uczniów szkół podstawowych.  W kategorii klas I-IV zagrało 11 osób. Zwyciężyła Milena Mężyk, drugie miejsce zajął Nikodem Janik, a trzecie - Bartosz Banach. W kategorii klas V-VIII rywalizowało 24 zawodników. Po zaciętych pojedynkach ostatecznie zwyciężył Szymon Kotlarz przed Jakubem Banachem i Szymonem Dyrkiem. W kategorii szkół ponadpodstawowych bezkonkurencyjny był Karol Piksa z Jadamwoli przed Albertem Tokarczykiem z Młyńczysk i Sebastianem Wilkiem z Przyszowej. Kategoria kobiet to potwierdzenie dominacji Anny Gancarczyk z Jastrzębia. Na drugim stopniu podium stanęła Klaudia Kotlarz, a na trzecim Kinga Król. W kategorii seniorów najlepsi okazali się Dawid Sywała z Przyszowej, Krzysztof Opoka z Młyńczysk i Piotr Krzak z Przyszowej.

Na koniec zmagań chętne osoby zmierzyły się w grze podwójnej. Pary zostały dobrane w drodze losowania, co gwarantowało dodatkowe emocje. Zwyciężyli Albert Tokarczyk z Młyńczysk i Andrzej Sułkowski z Roztoki. Kolejne miejsca zajęli: Józef Tokarczyk z Młyńczysk i Jan Tokarz z Łukowicy oraz  Patrycja Podobińska z Jadamwoli i Dawid Sywała z Przyszowej.

 

źródło: profil wójta Bogdana Łuczkowskiego; oprac. MAG

fot. organizatorzy

Kredyt Urodzinowy z prowizją 0%
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab