Poniedziałek, 6 lutego 2023r. · Imieniny: Doroty, Tytusa
Kredyt Urodzinowy z prowizją 0%
pomoc drogowa

Limanowa. Czat z Władysławem Biedą: Inwestycje, otwarcie dworca i uruchomienie komunikacji autobusowej oraz repertuar obchodów święta miasta

Net-Factory - 18.05.2020
24 stycznia, 09:46    autor: jbudacz   wyświetlenia: 3103

Wczoraj odbył się czat z Władysławem Biedą. Burmistrz Limanowej odpowiadał na pytania zadane przez internautów na miejskim kanale YouTube.

Jakość przekazu nie była najlepsza, ale w trakcie 37-minutowego spotkania Władysław Bieda wspólnie z Wacławem Zoniem odpowiadali na pytania, które, mimo niezbyt trafionej pory zadana blisko 20.

Transmisja odbyła się na kanale YouTube Miasta Limanowa:

Spotkanie na czacie miało charakter najpierw prezentacji, a później pytań. Podobnie, jak w szkole, o czym żartobliwie nie omieszkał internautów poinformować Władysław Bieda. Jako pedagog i dobrze znający arakana pracy dydaktycznej, tym razem, to on mógł być poddany ocenie.

Władysław Bieda poinformował czatujących o realizowanych inwestycjach, przetargach i planach dotyczących najbliższej przyszłości. Ta dotyczy chociażby uruchomienia dworca autobusowego (ma to nastąpić 10 lutego), a także miejskiej linii autobusowej (przetarg ma być rozstrzygnięty jeszcze w tym tygodniu).

Były pytania dotyczące obchodów tegorocznych Dni Limanowej. Władysław Bieda ma nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku.

Kredyt Urodzinowy z prowizją 0%
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab