Piątek, 24 marca 2023r. · Imieniny: Marka, Gabriela
kredyt świąteczny
alior do końca października

Powiat Limanowski. Ekologiczny Stroik Wielkanocny - powiatowy konkurs artystyczny

Net-Factory - 18.05.2020
18 marca, 17:00    autor: mantosz   wyświetlenia: 2029

Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Powiatowe Centrum Ekologiczne zapraszają do udziału w konkursie na ekologiczny stroik wielkanocny.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich oraz osoby z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń, (KGW), osoby objęte pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ), a także osoby indywidualne powyżej 18. roku życia z terenu powiatu limanowskiego. Celem konkursu jest kultywowanie i podtrzymywanie tradycji, związanych z Wielkanocą, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, a także wymiana doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.

Stroiki wraz z dołączonymi formularzami zgłoszenia należy składać w dniach: 29 marca (od godz. 7.30 do godz. 15.30) oraz 30 marca (od godz. 7.30 do godz. 12.00) w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa - pok. 228, II piętro budynek B Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Organizatorzy przewidują nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach. Komisja konkursowa może również przyznać wyróżnienia lub nagrody dla wszystkich uczestników w zależności od liczby prac. Zwycięzców konkursu zostaną ogłoszeni 30 marca.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin konkursu znajdują się  TUTAJ

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej; oprac. MAG

fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej

Kredyt swiąteczny
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab