środa, 7 czerwca 2023r. · Imieniny: Roberta, Wiesława
kredyt
apartamenty

Region. Orkiestra Dęta z Mszany Górnej ma szansę na dotację w wysokości 100 tys. zł w Budżecie Obywatelskim. Liczy się każdy głos

Net-Factory - 18.05.2020
24 maja, 21:37    autor: mantosz   wyświetlenia: 13556

Trwa głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Orkiestra Dęta z Mszany Górnej ma możliwość uzyskania dotacji w kwocie 100 000 zł na zadanie polegające na doposażeniu orkiestry w brakujące instrumenty muzyczne wraz z akcesoriami oraz zorganizowaniu warsztatów muzycznych dla mieszkańców powiatu, którzy chcą podnieść swój warsztat gry na instrumentach dętych.

Koniecznym warunkiem otrzymania grantu jest poparcie wniosku jak największą liczbą głosów mieszkańców powiatów limanowskiego, nowotarskiego, tatrzańskiego, gorlickiego, nowosądeckiego  oraz miasta Nowy Sącz. Głosować może każdy, kto ukończył 16 lat i mieszka na terenie wyżej wymienionych powiatów. Głos można oddać tylko na jeden projekt regionalny, za pomocą kart do głosowania, które różnymi sposobami będą dystrybuowane bądź też elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej: https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Aby oddać głos, należy wpisać imię i nazwisko oraz numer pesel, wybrać powiat zamieszkania, wyszukać zadanie regionalne NR MPD 20 o nazwie: Kultywowanie tradycji muzycznych regionu poprzez warsztaty muzyczne dla mieszkańców oraz zakup instrumentów dla Orkiestry Dętej w Mszanie Górnej.

W najbliższe niedziele członkowie orkiestry będą zbierać głosy w formie papierowej, po mszach św. w parafiach dekanatu Mszana Dolna.

28 maja:

- parafia św. Stanisława – Konina,

- parafia św. Józefa Oblubieńca – Lubomierz,

- parafia MB Królowej Polski – Łętowe,

- parafia MB Nieustającej Pomocy – Mszana Górna,

- parafia św. Sebastiana – Niedźwiedź.

4 czerwca:

- parafia św. Michała Archanioła – Mszana Dolna.

11 czerwca:

- parafia MB Fatimskiej – Poręba Wielka.

 

Za każdy oddany głos członkowie Orkiestry Dętej w Mszanie Górnej serdecznie dziękują.

 

źródło: Orkiestra Dęta w Mszanie Górnej; oprac. MAG

fot. Tv28, Orkiestra Dęta w Mszanie Górnej

Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab