Wtorek, 26 marca 2019r. · Imieniny: Teodora, Emanuela
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Mszana Dolna. Kandydat na burmistrza nie przyjął zaproszenia do debaty. Nasz komunikat

net-factory - 30.01
28 listopada, 14:59
Autor: jbudacz

W związku z pojawiającymi się komentarzami na naszym forum komentarzami odnośnie zaplanowanej na 28 listopada debaty pomiędzy Tadeuszem Filipiakiem i Józefem Kowalczykiem, pragnę Państwa poinformować, że do takiej nie dojdzie.

Wysłaliśmy zaproszenie do Pan Józefa Kowalczyka, czy byłby zainteresowany uczestniczeniem w takiej debacie. Były burmistrz Mszany Dolnej i kandydat w wyborach samorządowych na stanowisko włodarza miasta napisał nam maila w tej sprawie. Oto jego treść:

"Szanowny Panie otrzymałem zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami lokalnego biznesu do pensjonatu Szczebel dnia 26.11.2014r.

W spotkaniu uczestniczyło około 30 osób i było spotkaniem merytorycznym w sprawach działalności gospodarczej.

Zaproszenie wysłałem  także Panu T. Filipiakowi, w związku z tym uważam iż miejsce i czas na debatę zorganizowało się samo a i skład ewentualnego forum  był jak najbardziej właściwy.

Tadeusz Filipiak nie przybył  z nieznanych mnie przyczyn.

Ja przesłałem  Panu  25-go 11.2014r  zaproszenie e-mailem do wzięcie udziału w merytorycznej dyskusji poświęconej przyszłości Miasta Mszana Dolna i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców.

Dlatego w mojej ocenia  nie ma sensu przeprowadzanie kolejnej debaty. 

Z poważaniem

Józef Kowalczyk".

Tadeusz Filipiak, obecny burmistrz był zdziwiony tak potraktowaniem całej sprawy i odmową przyjęcia zaproszenia przez swojego konkurenta politycznego.

- Zaproszenie przesłano e-mejlem na adres UM, a skierowane było do PRZEDSIĘBIORCÓW i KUPCÓW, by spotkali się z kandydatem na burmistrza miasta Józefem Kowalczykiem. Nie wiem do której grupy zaliczył mnie p. J.Kowalczyk? Zaś porównywanie spotkania w Szczeblu do planowanej debaty pokazuje styl mojego konkurenta - odważny wśród swoich, tchórzliwy wobec mediów i ogółu mieszkańców - odpowiada swojemu konkurentowi Tadeusz Filipiak.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
sportowiec
sportowiec, 28 listopada, 19:58Czytam wywiad z panem Kowalczykiem,wasze wpisy i jako mieszkaniec-nie przedsiębiorca ,nie widzę, żeby ten pan miał mi coś do zaoferowania. Wywiad same-ble,ble…żadnego konkretu. A wypowiedź, że żeby przedstawić swoje plany to musi najpierw przeprowadzić analizę finansową miasta-to pytam czy on startuje na burmistrza.czy na co?? Bo jest fachowcem jak się określa-sprawozdania,raporty finansowe,uchwały są ogólnie dostępne,a on nie wie co może?? Nic z tego nie rozumiem, bo przecież w swojej gazetce pisał, że miasto jest w trudnej sytuacji finansowej, nawet,że ,,wpadło w pętlę zadłużeniową,, i majątek miasta jest sprzedany. To przepraszam - pisał i nie sprawdził??? TO CO TAK NAPRAWDĘ P.KOWALCZYK WIE??? CO TAK NAPRAWDĘ CHCE ZROBIĆ -BO NIEWIADOMO!! Pisał, że P. Filipiak wysprzedał miasto, -a tu następna niespodzianka- P. Filipiak sprzedał mniej powierzchniowo i bez budynków w tej samej okolicy, ale za 3 razy więcej niż była wycena,zarobił ponad 4 miliony P.Kowalczyk-finansista, wydaje się że sprzedawał kiedy popadnie bez wyczucia i za cenę o wiele mniejsza niż wycena—A O ILE MNIEJSZA ZOBACZCIE SAMI—SKANDAL!!!! Nasuwa się pytanie—na czyją korzyść działał p.Kowalczyk—miasta,czy kogo??? Może tych przedsiębiorców, z którymi jak mówi może debatować,,MERYTORYCZNIE,,prości zjadacze chleba tak jak ja i wy –nie nadajecie się na te ,,salony,,,nie rozumiecie ,,PANÓW—PRZEDSIĘBIORCÓW,,tupiących nózka ,że im monopol się skończył, a my mający emerytury lub najniższe krajowe możemy zrobic zakupy gdzie chcemy gdzie taniej.,,PRZEDSIĘBIORCA- MERCEDESEM. My na nogach w butach z ciucholandu- ale trzeba pomóc przesiebiorcy, co tam problemy nasze my nie umiemy dać poparcia? O przyszłości miasta jak pisze w meilu rozmawia tylko z przedsiębiorcami ,a z innymi czyli z nami nie ma sensu…. JAK WIDAĆ NAS ZWYKŁYCH LUDZI TEN PAN MA PO PROSTU. PO PROSTU W D…….PIE!!!!!! Dlatego nie dajcie się nabrać na manipulacje, nagonki,policje itd.- bo to wszystko po to,żeby uzyskać od was głosa—a potem on i przedsiębiorcy. Chodzmy na wybory, zagłosujmy na Filipiaka –tak jak każdy człowiek nie jest ideałem ale nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych, na bogatych i biednych. Chce rozmawiać z każdym i ma plany na kolejne 4 lata konkretne. Jest sprawdzony co ,,obiecuje,, to realizuje. Ma poparcie lokalne i w kraju a to w tych czasach procentuje—przecież duża kasa z unii przed nami!!! WZYWAM WSZYSTKICH JESZCZE RAZ –CHODZMY DO WYBORÓW!! NIE ZAMIENIAJMY DOBREGO SPRAWDZONEGO na niewiadomo jakie!!!!! GŁOSUJMY NA FILIPIAKA !!!!!
hallny
hallny, 28 listopada, 20:12Panie Filipiak, znów Pan szydzi. Wszędzie Pan twierdzi że przedsiębiorcy i kupcy Pana popierają więc dlaczego Pan nie przyszedł, nie przypisuje sobie Pan tchurzostwa, tylko Kowalczykowi, ludzie od Pana byli jak wynika z poprzednich artykułów, czuje się Pan tylko burmistrzem? nie kupcem czy przedsiębiorcą? Niewie pan do jakiej grupy pana zaliczają? Chyba Pan jest z obcej planety bo tak się zachowuje. Jest Pan już zdesperowany go granic, skąd u Pana tyle jadu jak u grzechotnika?
tukan
tukan, 28 listopada, 20:13@ sportowiec jak zagłosujesz tak będziesz miał, miasto sprzedane przedsiębiorcom ze wsi więc może popierający Filipiaka wójtowie przygarną Mszanę Dolną bo trzeba spłacać zadłużenie a tu nie ma z czego. Wieś pracuje i w mieście i twardo pilnuje tych nieprawidłowości żeby nie ujrzał świat, jak nie wglądniesz w papiery to nie wiesz co jeszcze w trawie piszczy. Dlatego tak kurczowo i po trupach i chamsko pcha się Filipiak do koryta. Wy się zastanówcie a szczególnie młodzi co obecny burmistrz zrobił z Mszaną Dolną.
mnich
mnich, 28 listopada, 20:18Oj Filipiak , Filipiak już szkoda słów. tak nie zachowuje się normalny człowiek. ZŁO DOBRYM ZWYCIĘZAJ !!!
tuowarzys3
tuowarzys3, 28 listopada, 20:43to jak ten pan Kowalczyk bedzie robił to "Dobro" jak jest tak źle??? cos mi sie wydaje ze jest bardzo dobrze z finansami miasta i dlatego wy "przedsiebiorcy", " biegli" i inni sie tak do tego żłobu pchacie...chcecie zbić kapitał na tym co juz zaczął Filipiak...a tego wam spokojnie wystarczy na 4 lata bo przeciez znacie sie na wszystkim i gdyby było inaczej to przecież samobójcami byscie nie byli....ha, ha ha.... GŁOSUJEMY NA FILIPIAKA!!!
rewizor
rewizor, 28 listopada, 20:49to jak ten pan Kowalczyk bedzie robił to "Dobro" jak jest tak źle??? cos mi sie wydaje ze jest bardzo dobrze z finansami miasta i dlatego wy "przedsiebiorcy", " biegli" i inni sie tak do tego żłobu pchacie...chcecie zbić kapitał na tym co juz zaczął Filipiak...a tego wam spokojnie wystarczy na 4 lata bo przeciez znacie sie na wszystkim i gdyby było inaczej to przecież samobójcami byscie nie byli....ha, ha ha.... GŁOSUJEMY NA FILIPIAKA!!!
rewizor
rewizor, 28 listopada, 20:52przytoczyłem twoja wypowiedź towarzyszu 3 bo masz 100 procent racjii...glosujemy na Filipiaka
rewizor
rewizor, 28 listopada, 20:54i dodaje jeszcze- cieszę sie ze Filipiak jest wszechobecny i wszechmocny....musicie sie go nieźle bać, w każdym wpisie i w każdej osobie
winx
winx, 28 listopada, 20:57w tym żłobie już nic nie ma wystarczy popatrzeć na naszego burmistrza aby to zrozumieć.
winx
winx, 28 listopada, 21:02potrzebny jest ktoś kto w końcu zrobi coś dla mieszkańców a nie będzie tylko obiecywał i kłamał. wszyscy widzieli co było zrobione przez 8 lat i mają już tego dość....
tulipan_6
tulipan_6, 28 listopada, 21:08Róbcie szum i bardzo merytoryczne wpisy bo niedługo cisza wyborcza... Czy tadziu jest wszechmocny? Mnie jako osobie wierzącej coś takiego nie przyszło do głowy, ale wam jego wyznawcom widocznie tak. Może on też tak myślał i za to skończyła się jego kariera w seminarium...
hallny
hallny, 28 listopada, 21:20Towarzyszu 3 i rewizorze, jeżeli wygra Filipiak to co powiecie ludziom z zakładu tarcz ściernych Pana Roga, że za następne 4 lata to już napewno zamkniecie zakład?
hohoł
hohoł, 28 listopada, 21:40Sportowiec będziesz miał teraz dużo czasu na uprawianie sportu a z pewnością Ci się to przyda aby zrzucić nadmiar tu i tam po 8 latach przy żłobie. Czemu nie przyszedłeś na spotkanie z mszańskimi kupcami? Bałeś się że taczki mieli przygotowane? nie, chcieli spokojnie porozmawiać z Tobą o Twojej wizji miasta ale już jeden co zatrudnia 50 osób po spotkaniu się dowiedział jak go obsmarowałeś po wysłuchaniu taśm Cyrka. Ogłaszam przetarg na wyrób taczek rozmiaru XXXXXL.
Teo99
Teo99, 28 listopada, 21:44Sportowiec jakbyś potrzebował trenera to jest taki miejsko - wiejski co daje lekcje w komentarzach gratis. Teo88 idziemy po ciebie...
hohoł
hohoł, 28 listopada, 21:49Sportowiec do Twojej wiadomości: Pan Kowalczyk odbył cykl spotkań z mieszkańcami na które to przychodzili oni tłumnie, a czy w butach z ciucholandu? Nie wiem, ale przykro nam że tak nas mieszkańców obrażasz. Nie każdy zarabia 12 000 zł miesięcznie tak jak Pan Filipiak który zapewne chodzi w butach od Armaniego.
hohoł
hohoł, 28 listopada, 21:57TO CO TAK NAPRAWDĘ P.KOWALCZYK WIE??? CO TAK NAPRAWDĘ CHCE ZROBIĆ -BO NIEWIADOMO!! To co Panie TF, chłopakowi dałeś trefny dyktafon i mu się nie nagrało? Pan Kowalczyk wyraźnie mówił co wie i co chce zrobić, wszyscy obecni zrozumieli i opowiadali też jak wygląda współpraca z Tobą. Wszyscy też zgodnie orzekli, że nie chcą już z Tobą współpracować. POWINIENEŚ ZATRUDNIĆ BARDZIEJ KUMATEGO DO PODSŁUCHÓW. Ale mamy nadzieję, że już nie będziesz musiał.
sportowiec
sportowiec, 28 listopada, 22:02hohoł, czytaj ze zrozumieniem a nie tak jak na to twoje pseudo pozwala.... a jak wiesz co takiego p Kowalczyk zrobi to powiedz tu, na forum, a nie tylko wśród swoich.... wśród swoich wie a publicznie sie musi zorientować po analizie finansowej jak mówi w wywiadzie....my,wyborcy nie zaliczani do tej waszej grupy tez chcemy wiedzieć...a taczki takie każdy ma na jakie zasługuje....
sportowiec
sportowiec, 28 listopada, 22:08wiem hohoł że ty nie chodzisz w butach z ciucholandu bo masz pewnie bardzo dobre dochody, ale część nas, Mszaniaków w takich chodzi, a ja na pewno.....i mnie trafia sz..... gdy sie nas nie widzi bo trzeba sie bardziej przyjrzeć ludziom pracujących u tych " przedsiebiorców" a nie samym przedsiebiorcom...ale syty głodnego nie zrozumie, dobranoc
tulipan_6
tulipan_6, 28 listopada, 22:10Przecież były otwarte spotkania kowalczyka, jak miałeś pytania to mogłeś przyjść i spytać się o rzeczy które nurtują twój zacny intelekt. Ogłoszenia w każdym okręgu znajdowały się w publicznych miejscach, więc proszę bez manipulacji na tak nikłym poziomie.
coby
coby, 28 listopada, 22:20@Teo99 - jeszcze trochę musisz wytrzymać...Te ostatnie kilometry sa najtrudniejsze. Wiem, że buty cisną, haluksy dają znać o sobie a platfus też nie pomaga.....ale jeszcze trzeba zewrzeć pośladki (w marszu to trochę trudne, ale dla chcącego.....) i jakoś dojdziesz. Gorzej jak będziesz musiał zrobić odwrót i spadać......nie wiem czy wyedy wykrzeszesz jeszcze siły.....Ale ja wierze w Ciebie! ;-). Szerokiej drogi!
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM