Wtorek, 26 marca 2019r. · Imieniny: Teodora, Emanuela
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Wybory: II tura. Żaba i Kowalczyk wygrywają na ziemi zagórzańskiej. Ptaszek w Tymbarku, a Stanisławczyk w Laskowej

net-factory - 30.01
30 listopada, 23:00
Autor: jbudacz

Józef Kowalczyk będzie rządził przez następne cztery lata mszańskim magistratem. W gminie na drugą kadencję został wybrany Bolesław Żaba.

Według nieoficjalnych wyników w wyborach na burmistrza Mszany Dolne tadeusz Filipiak zdobył 1210 głosów, a jego konkurent Józef Kowalczyk 1776.

W gminie Mszana Dolna zwyciężył bezaplacyjnie Bolesław Żaba, który zdobył 3896 głosów (62.35%). Natomiast na Tadeusza Patalite głosowało 2335 osób (37,47%). Frekwencja wyniosła 48.12%.

W Laskowej zwyciężył Czesław Stanisławczyk(70,67%), natomiast w Tymbarku Paweł Ptaszek(52,82%).

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
hohoł
hohoł, 30 listopada, 23:18GRATULACJE DLA PANA JÓZEFA KOWALCZYKA I DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MSZANY DOLNEJ !!!
tukan
tukan, 30 listopada, 23:21Gratuluje Panie Kowalczyk! Bardzo dobrze.....
Doberman
Doberman, 30 listopada, 23:24Mieszkańcy Mszany stanęli na wysokości zadania i wystawili odpowiednią ocenę dotychczasowej władzy! Brawo!
mnich
mnich, 30 listopada, 23:24Wielkie gratulacje dla Pana Kowalczyka!!!
kaśka
kaśka, 30 listopada, 23:30Niech odejdzie w niebyt to, co się działo w naszym mieście przez ostatnie lata. Panie Kowalczyk życzę Panu i Radzie Miasta dużo sił do pracy dla dobra całej Mszany Dolnej. Gratulacje !!!
margola
margola, 30 listopada, 23:58dość już wyroków wieszanych gdzie się da. Gratulacje i powodzenia
zabuniam
zabuniam, 01 grudnia, 00:30Dość kłamstwa i odbłudy,nareszcie.Gratulacje Panie Józefie.
dyrygent
dyrygent, 01 grudnia, 07:03Zawsze jest początek i zawsze jest koniec.Nic nie może wiecznie trwać i o tym zapomniał Pan Filipiak..........................................Teraz będzie miał dużo czasu na przemyślenia i przygotowania się do procesów cywilnych,wiem o dwóch.A jeszcze pozostaje sprawa spisów wyborczych..........................................Pani Skarbnik to chyba moze się już pakować bo nie wierzę by Rada Miasta powołała ją na to stanowisko....................ZMIANA OCZEKIWANA......................................CIEKAWE CO NA TO WSZYSTKO PAN BARAN..................MIAŁ TE SPISY W SZAFIE CZY TEŻ ICH NIE MIAŁ I CZY DALEJ CHCE PRZYSIĘGAĆ W TEJ MATERII.
zabuniam
zabuniam, 01 grudnia, 07:13Na sąsiednim portalu nie puszczają wpisów o Mszanie Dolnej.Niemożliwe by do tej pory nikt nic nie napisał.
kojot
kojot, 01 grudnia, 07:45Chciałem pozdrowić teo88 i brzoze007 ale chyba brzozę ścięli :))
marcin2014
marcin2014, 01 grudnia, 07:59Gratulacje dla Pana kowalczyka ;)
coby
coby, 01 grudnia, 08:15A ja gratuluje wójtowi Żabie MIAŻDŻĄCEGO zwycięstwa nad przeciwnikiem!!!! Pan TP stracił ponad 200 głso w stosunku do I tury a Żaba zyskał 947 głosów! Gratuluje BARDZO DOBREJ KAMPANII wyborczej KWW Bolesława Żaby! Panie Wójcie - niech im pan podziękuje bo naprawdę zasłużyli!
zabuniam
zabuniam, 01 grudnia, 08:18Na sąsiednim portalu nie puszczają wpisów o Mszanie Dolnej.Niemożliwe by do tej pory nikt nic nie napisał.
coby
coby, 01 grudnia, 08:30a Mieszkańcom Mszany życzę, żebym to ja się mylił w ocenie ich wyboru.....Jak sobie pościelesz......ale to wszyscy znamy ;-). Panie Kowalczyk - gratulacje! Niech Pan nie zawiedzie swoich wyborców po raz drugi!
Teo99
Teo99, 01 grudnia, 08:32Pozdrowienia dla Teo88 na nowej drodze życia, jakbyś potrzebował kijków do nordic walking to zgłoś się do cobusia:)))
tulipan_6
tulipan_6, 01 grudnia, 08:35To teraz będziemy patrzeć jak idą rządy nowego burmistrza. Gratulacje dla Kowalczyka. A dla tadzia, oby to była nauczka pokory i szacunku dla mieszkańców. Ciekawe czy teraz wyjaśni się wiele spraw w naszym magistracie.
coby
coby, 01 grudnia, 08:38@Teo99 - dobre! ;-). Gratulacje!
tukan
tukan, 01 grudnia, 08:39@ coby Kowalczyk nikogo nie zawiódł i zbędne twoje komentarze, mimo twojej pomocy i poparciu dla Filipiaka wynik sam mówi za siebie, niestety przyjdzie ci współpracować z Kowalczykiem i to cię najwięcej boli....
tukan
tukan, 01 grudnia, 08:39@ coby Kowalczyk nikogo nie zawiódł i zbędne twoje komentarze, mimo twojej pomocy i poparciu dla Filipiaka wynik sam mówi za siebie, niestety przyjdzie ci współpracować z Kowalczykiem i to cię najwięcej boli....
coby
coby, 01 grudnia, 08:42ok, ok @tukan. Nie przyjdzie mi z nikim współpracować - ale tego niech żałuje Kowalczyk. Pożyjemy, zobaczymy. Gratuluje, że Twój kandydat zwyciężył ;-).
tukan
tukan, 01 grudnia, 08:48@coby nie to nie ale tak bluzgałeś na niego na każdym kroku nie wstyd ci. Ale twój tata jeszcze przed wyborami powiedział Kowalczykowi, że będą razem współpracować.
coby
coby, 01 grudnia, 08:49Od rana mam dobry humor! Do forumowiczów wszystkich śmieję się! Bo zwyciężył Żaba a Patalita odejdzie hen (mam nadzieję)!
tukan
tukan, 01 grudnia, 08:55My w mieście też mamy dobry humor również tak jak ty.
coby
coby, 01 grudnia, 09:14"mój tata"..... ludzie, ale wy jesteście uparci! Żaba nie jest moim tatą/wójkiem/stryjkiem/bratem/szefem/teściem/kolegą.........W życiu z nim nawet nie zamieniłem słowa ;-)). A najlepsze jest to, że on też nie ma pojęcia kim jest @coby. Ale ponieważ Patalita przegrał (z kretesem) to @coby spełnił swoje zadanie (nałożone na niego przez niego samego ;-)) i zwolni Was od swojej osoby. Żegnam Was moi drodzy interlokutorzy. Było miło, czasem bardzo niemiło - ale za każdą pouczającą rozmowę dziękuję. Jeśli kogoś uraziłem to very sorry - w "ogniu walki" się zdarza. Nie obiecuję, że nie wrócę.....ale póki co znikam ;-). Panie Wójcie Żaba - duuuużo swojego czasu "zainwestowałem" w Pana. Niech Pan nie narobi głupstw! Powodzenia w drugiej - mam nadzieję jeszcze lepszej - kadencji ;-). Żebyśmy mogli powalczyć o trzecią? I niech Pan słucha mądrych ludzi!
smoczus
smoczus , 01 grudnia, 09:31Oto coś dla Tadzia. Piosenka która mi sie przypomniała: Oto jest dzień, oto jest dzień który dał nam Pan, który dał nam Pan weselmy się, weselmy się i radujmy się nim :)))))))
ekspert
ekspert, 01 grudnia, 10:20To teraz do pracy - rodacy. A my dalej swoje. Pięć pionowo i trzy poziomo,:-)
boban
boban, 01 grudnia, 12:17Józef Kowalczyk wygrał w Mszanie Dolnej, gdyż w mieście mieszkają ludzie kierujący się rozumem. Natomiast mieszkańcy gminy Mszana Dolna nie kierują się rozumem, mają zaburzenia psychiczne, które medycyna określa terminem "zespół urojeniowy". Wybory pokazały, że w Kasinie Wielkiej i w Kasince Małej stadium tej choroby przekroczyło poziom, który zagraża "siostrom".
napoleon
napoleon, 01 grudnia, 12:48@coby a Ty nie słyszałeś jaki układ Żaba zawarł z listonoszem Markiem Pergółem (szefem wszystkich szefów)? W zamian za udzielone poparcie, w następnych wyborach to Marek Pergół listonosz będzie startował na wójta, a Żaba będzie robił mu kampanię. To potwierdzone info
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM