Poniedziałek, 25 marca 2019r. · Imieniny: Marii, Wieńczysłąwa
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Zaproszenie. Patronujemy Targom Edukacyjnym w Nowym Sączu

net-factory - 30.01
12 marca, 09:59
Autor: jbudacz

17 marca w Nowym Sączu szykuje się nie lada gratka dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Sądeckich Targów Edukacyjnych. Odbywają się one pod patronatem naszej telewizji.

Udział w targach potwierdziły już najpopularniejsze uczelnie z Krakowa (m.in. Politechnika Krakowska, AWF, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy), a także Rzeszowa, Katowic oraz Kielc. Tradycyjnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zabraknie także przedstawicieli sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz WSB-NLU.

- Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 40 wystawców - mówi Michał Słowik ze Stowarzyszenia Profesjonalnego Samorządu, które  wraz z Powiatowym Urzędem Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego organizuje całe przedsięwzięcie.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą edukacyjną wielu prestiżowych uczelni, młodzież na targach będzie mogła skorzystać z porad doradców zawodowych. Halę przy ul. Nadbrzeżnej powinny odwiedzić również osoby zainteresowane uzupełnieniem swoich kwalifikacji zawodowych. - Na targach będziemy gościć sporo instytucji szkoleniowych oferujących różnego rodzaju kursy czy szkolenia - dodaje Agnieszka Sromek z PUP dla Powiatu Nowosądeckiego.

Sądeckie Targi Edukacyjne odbędą się 17 marca (wtorek) w g. od 11 do 16 w hali MOSiR w Nowym Sączu. Partnerem przedsięwzięcia jest miasto Nowy Sącz.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM