reklama tv28 - ladna
Poniedziałek, 15 lipca 2019r. · Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Łazarczyk 11.05

Urząd Gminy w Mszanie Dolnej przyjmuje pracowników. Zgłoś się!

26 sierpnia, 09:19
Autor: jbudacz

Po odejściu na emeryturę Ewy Skolarus i Anny Zapały, Bolesław Żaba, Wójt Gminy Mszana Dolna rozpisał konkurs na dwa urzędnicze wakaty. Pierwszy juz został rozstrzygnięty.

Na stanowisko Inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej i ewidencji ludności została przyjęta Iwona Dudzik. Miała ona  niewielką konkurencję, bo pozytywną weryfikację przeszła tylko oprócz wspomnianej kandydatki, tylko jedna osoba.

Na stronie internetowej BIP, nie ma informacji i ogłoszenia o rozpisaniu konkursu na drugi wolny wakat: Inspektora ds. obsługi finansowej szkół.

Jednak w mszańskim urzędzie pozostaje do obsadzenia jeszcze jedno stanowisko pracy - ekodoradcy. Gdyby mszański urząd poświęcił tyle uwagi na swojej stronie internetowej na temat naboru na wolne miejsca pracy, co pracownikom odchodzącym, to zapewne byłoby więcej kandydatów i chętnych, którzy chcieliby tam pracować.

Dla zainteresowanych podajemy adres strony internetowej, na której znajdziecie więcej informacji na temat naboru na wolne miejsca pracy w Urzędzie Gminy Mszana Dolna.

http://bip.malopolska.pl/ugmszanadolna/Article/id,292074.html

Fot.:gorce24.pl

Net-Factory 15.05
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM