Sobota, 24 października 2020r. · Imieniny: Rafała, Marcina
rocstal 06.10 - 06.11
carshop

. Szczawa. Relacja z koncertu "Kolędować każdy może..."

Net-Factory - 18.05.2020
01 lutego, 09:00    autor: jbudacz   wyświetlenia: 11526

W miniony weekend w Szczawie zakończył się XX jubileuszowy koncert "Kolędować każdy może...". Jeszcze w klimacie świątecznym jego uczestnicy zaśpiewali tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Dziękujemy bardzo Maksymilianowi Dutce za udostępnienie materiałów video z wystepów młodych ratystów w Szczawie.

Po wnikliwych obradach Jury przyznało następujące miejsca:

1) kategoria przedszkolna: od lat 3 do klasy 0


SOLIŚCI:
I miejsce – Magdalena Pasiut

II miejsce – Zofia Bober
II miejsce – Kinga Węglarz

III miejsce – Jakub Rusnak
III miejsce – Karolina Zygmunt
III miejsce – Dawid Dyrek

wyróżnienia:
Kacper Twardowski, Katarzyna Kruczek, Wiktoria Kumurkiewicz, Wiktoria Burda

DUETY:
I miejsce – Emilia Nalepa, Magdalena Biel
II miejsce – Milena Rucińska, Julita Rucińska
II miejsce – Karolina Banach, Lilia Kmietowicz

wyróżnienia: 
Emilia Majerska, Nikodem Banach

2) kategoria młodsza szkolna: od klasy 1 do klasy 3

SOLIŚCI:
I miejsce – Maja Łaś

II miejsce – Paweł Madzia
II miejsce – Patrycja Kowalczyk

III miejsce – Kinga Piekarz
III miejsce – Anna Bolsęga
III miejsce – Klaudia Tokarczyk 

wyróżnienia:
Sonia Łaś, Julia Stanek, Olga Burda, Martyna Górecka, Jakub Hyrc, Katarzyna Hebda, Oliwia Augustyn

DUETY:
I miejsce – Liliana Faltyn, Martyna Faltyn
II miejsce – Aleksandra Gomółka, Klaudia Tokarczyk
III miejsce – Emilia Subik, Aleksandra Talar

wyróżnienia:
Kinga Kołodziej, Dominika Owsianka

3) kategoria starsza szkolna: od klasy 4 do klasy 6

SOLIŚCI:
I miejsce – Beata Sutor
I miejsce – Malwina Łaś

II miejsce – Justyna Kucia 
II miejsce – Julia Wincienciak
II miejsce – Aleksandra Grabowska

III miejsce – Zuzanna Leśniak
III miejsce – Emilia Ryś
III miejsce – Ewelina Boczarska

wyróżnienia:
Karol Puch, Kinga Czyrnek, Roksana Węglarz, Aleksandra Gromala, Julia Milaniak, Magdalena kapłonia

DUETY:
I miejsce – Patrycja Dudzik, Wiktoria Potaczek
II miejsce – Dominika Leśniak, Kinga Liptak
III miejsce – Katarzyna Opyd, Genowefa Smajda

wyróżnienia:

Izabela Pajdzik, Magdalena Pajdzik

4) kategoria gimnazjalna: od klasy 1 do 3 gimnazjum  

SOLIŚCI:
I miejsce – Olimpia Ogorzałek
I miejsce – Anna Wygoda 

II miejsce – Gabriela Filipiak
II miejsce – Gabriela Chybińska
II miejsce – Martyna Plewa

III miejsce – Paweł Wysowski 
III miejsce – Paulina Bryniarska
III miejsce – Weronika Przybycień

wyróżnienia:
Kinga Chlipała, Faustyna Kukuczka, Wiktoria Żółty, Zuzanna Rusnak, Julia Niewiadoma, Jakub Guzik, Martyna Kędroń

DUETY:
I miejsce – Gabriela Filipiak i Anna Wygoda
II miejsce – Paweł Wysowski, Kinga Chlipała

5) kategoria ponadgimnazjalna do 18 roku życia 

SOLIŚCI:
I miejsce – Patrycja Kotarba

II miejsce – Justyna Opyd
II miejsce – Sebastian Kowalik

III miejsce – Karolina Podlipni

wyróżnienia:
Magdalena Franczyk, Joanna Adamczyk

DUETY:
I miejsce – Izabela Cedzidło, Magdalena Augustyniak
II miejsce – Joanna Adamczyk, Klaudia Hebda

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab