Poniedziałek, 25 marca 2019r. · Imieniny: Marii, Wieńczysłąwa
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Nowe Rybie. Czołowe zderzenie mercedesa ze skodą. Dwie dziewczynki w ciężkim stanie trafiły do szpitala

net-factory - 30.01
17 marca, 02:44
Autor: jbudacz

Wczoraj, przed godziną 14.00, w Nowym Rybiu (gm. Limanowa) doszło do czołowego zderzenia Mercedesa ze Skodą. W wyniku zdarzenia obrażenia poniosły 2 dziewczynki 4 i 12 lat (ich stan jest poważny) oraz 33-letnia kierująca Skodą. Pozostali uczestnicy nie doznali poważnych obrażeń.

Jak informuje Jolanta Mól, rzecznik prasowy limanowskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni kierujący pojazdem marki Mercedes prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z kierującą pojazdem marki Skoda. Następnie w pojazd marki Skoda uderzył jadący za nią kierujący pojazdem marki Ford (35 letni mężczyzna).

- W wyniku zdarzenia obrażenia poniosły dwie dziewczynki 4 i 12 lat (ich stan jest poważny) oraz 33-letnia kierująca Skodą. Pozostali uczestnicy nie doznali poważnych obrażeń.  Kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracowała grupa wypadkowa z KPP w Limanowej oraz biegły z zakresu wypadków - mówi Jolanta Mól, rzecznik KPP Limanowa

Kierującemu Mercedesem zatrzymano prawo jazdy.  


Fot. OSP Łososina Górna, OSP Nowe Rybie

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM