Wtorek, 26 marca 2019r. · Imieniny: Teodora, Emanuela
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

net-factory - 30.01
,
Autor:

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
beerbreaker
beerbreaker, 20 marca, 16:40jaki kraj taki Johnny Cash
boryna
boryna, 20 marca, 19:16lel a Tobie to się podoba? bo ty jak się nie mylę to fan Eleni.
biskup
biskup, 21 marca, 06:51boryna był jeszcze jeden co ponoć uwielbiał Eleni ale bardziej to mieszkańców, parafian i w sposób dobitny podziękował im za to i w nagrodę go przenieśli.Ja osobiście lubię Eleni.Szkoda że kuras nam się zapodział (może zapomniał maila co często występuje u osób które piszą nie na swoim) bo on też chyba fan Eleni.
lel
lel, 21 marca, 06:59No cóż Boryna jak śpiewał pewien aktor.. "każdy śpiewać może, jeden lepiej ,drugi trochę gorzej"...są tacy którym takie coś się podoba , mnie akurat nie..
lel
lel, 21 marca, 07:40Boryna moze skupmy się na komitetach a nie ma pierdolach...jak się odniesiesz i co byś zaproponował w związku z tym że do przetargu na nową siedzibę dla MOK-u pojawiło się dwóch oferentów którzy zaproponowali jeden 3.798mln zł,drugi 6.233 mln zł,natomiast miasto przeznaczylo na ten cel 2.334 mln zł...dlaczego taka rozbieznosc??
hohoł
hohoł, 21 marca, 07:42Lel a są też tacy którzy przerobili sobie ten przebój na swoje potrzeby i śpiewają: rządzić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi....
hohoł
hohoł, 21 marca, 07:51I jeszcze druga zwrotka: Jak człowiek wierzy w siebie to cała reszta to betka, nie ma takiej rury na świecie której nie można odetkać! Bo ja się wcale nie chwalę ja niestety mam talent!
lel
lel, 21 marca, 09:16Przepraszam miało być na konkretach...hohol@ czy niespelnianie obietnic przedwyborczych jest twoim zdaniem dobrym rzadzeniem?
oko
oko, 21 marca, 10:57@lel bywalcy w urzędzie opowiadali że za rządów @kurasa panienki /urzędniczki/ siadywały na kolanach co niektórym panom i @kuras miałby przebój po powrocie na stołek jak znalazł i śpiewał "Ty mała znów za rosłaś 'znów zarosłaś 'zapachniałaś 'zajaśniałaś tak jak wiosna " ???
lel
lel, 21 marca, 13:00Oko@ a widziałeś na własne oko takie zachowania...widzę że podniecasz się słowami jakiegoś"prymitywnego"tekstu (bez komentarza)...to co tam z tym ofertami na budowę MOK?ciekawe czy byly podjęte działania żeby postarać się jakąś dotację bo chyba bez kredytu się nie obejdzie?
coby
coby, 21 marca, 13:22@oko dobrze ci radze - nie idź w ślady kolegi @wanpirka bo będziesz musiał się jak on.... ukrywać trzęsąc gaciami ;-))
lel
lel, 21 marca, 20:15A wie moze ktoś ile zainkasuje "Slawomir"za koncert w Mszanie?notowania tego"wykonawcy"rosną więc pewno bedzie drożej jak ostatnio?
boryna
boryna, 21 marca, 20:28Może tyle ile miasto wydaje na utrzymanie terenów wokół prywatnych galerii.
lel
lel, 21 marca, 20:48Ale nic Boryna nie wspominasz ile do kasy miasta wpada żywej gotówki w formie podatku(ok500tyś)...A że w koło galerii teren jest miejski to przecież nic nie stoi na przeszkodzie zebyscie to sprzedali bo doskonale umiecie to robić i dolozycie "Slawomirowi"za występ;)
boryna
boryna, 21 marca, 21:12Jakiś ty mądry teraz lel sprzedać to trzeba było wtedy gdy dzielono działkę na części ale wtedy nabywca musialby za wszystko zapłacić a tak to zapłacono że środków publicznych i utrzymuje się to do dzisiaj.A czemu tak zrobiono to ty wiesz najlepiej
lel
lel, 21 marca, 22:22Boryna wszystko macie w swoich rękach,"pędzlujcie"..
boryna
boryna, 21 marca, 22:43To jak to było z tą działką na Starowiejskiej lel?Skoro teraz piszesz by tę część sprzedać to uznajesz że popełniono wtedy błąd że tak nie zrobiono.Zobacz ile plusów by było gdyby sprzedano całość działki. Po pierwsze większy wpływ do kasy miasta.Po drugie podatek też by wpływał większy do miasta.Po trzecie mniej by wydano środków publicznych na tak zwaną Rewitalizacje Miasta.A po czwarte Miasto by przez tyle lat nie opłacało utrzymania tego terenu.Może lel to wszystko dodasz to zrozumiesz o co tu chodzi bo tego już można żądać od osoby uczącej się.
coby
coby, 21 marca, 23:06@boryna tobie czas stanął w miejscu? Ty ciągle na Starowiejskiej??? Chłopie jest 2018! Daj sobie siana z tymi wypominkami bo jakby cos było nie tak to twoi "kumple z ratusza" już by publicznie grilowali poprzednika (oficjalnie, pod nazwiskiem). A skoro jest cisza to jesteś trochę śmieszny z tym ciągłym wywlekaniem sto tysięcy razy używanych argumentów, które nikogo nie wzruszają....Pochwal się lepiej jak tam lodowisko się spisuje? Musicie się spieszyć żeby jeszcze jakieś kupony od tego "niewątpliwie największego sukcesu inwestycyjnego obecnej ekipy"...To jest sukces "na miarę ich możliwości"! ;-)). Bo jak przyjdzie prawdziwa wiosna to ten sukces rozpłynie się w niebycie jak lodowisko w roztopach ;-)). Ech @boryna kumplu @wanpirka, @doncorleone, @malarza i kogo tam jeszcze......Już to pisałem i powtórze jeszcze raz - Filipiakowi to wy możecie najwyżej buty wyczyścić bo w kwestii inwestycji sięgacie mu zaledwie do kostek ;-)
coby
coby, 21 marca, 23:16aha - jeszcze jedno @boryna - co myślisz o tym, żeby do tej sumy która tak "skrupulatnie" wyliczasz dodać jeszcze te zwolnienia z czynszu z 2015r. o których tu już była mowa? Dawałoby to pełniejszy obraz? Don't you think?
boryna
boryna, 22 marca, 06:51coby zgadzam się z Tobą że w zakresie inwestycji to obecna władza sięga Filipiakowi zaledwie do kostek i Chwała Bogu gdy się patrzy na zrujnowany Rynek itd.
lel
lel, 22 marca, 07:03Boryna mija 4 lata i obecna ekipa ma wszystko w swoich rękach?jak jest taki zrujnowany to dlaczego co nie odbudowano? Były jakieś dziwne pomysły na Facebooku i jakoś nic z tego nie wyszło?!!
lel
lel, 22 marca, 07:12Boryna a możesz podać jakiś przykład tzw.inwestycji kubaturowej która poszczycila by się obecna władza?
boryna
boryna, 22 marca, 07:13lel a Ciebie czeka kolejne 5 lat bez stołka w Urzędzie Miasta.Jak Ty to chłopie wytrzymasz kompletnie nie wiem chyba że na magisterkę pójdziesz.
boryna
boryna, 22 marca, 07:53A najlepiej gdybyś sobie dał z tym święty spokój bo poco później te kolejne rozczarowania,stresy i zawiedzenia że mnie nie chcieli a ja taki dobry wspaniały według siebie.
coby
coby, 22 marca, 08:51już ci kiedyś pisałem @boryna (choć może wtedy pisałeś pod innym nickiem ;-)) że poco to się nogi w gumiakach......Nieważne ile wymyślisz nicków. I tak twoje błędy ortograficzne cie zdradzą ;-)). miłego dnia nasz ty pocieszny "zrujnowany rynku". Ty nawet na magisterkę nie możesz pójść bo o maturę to raczej się nie otarłeś. Miłego dnia!
boryna
boryna, 22 marca, 10:02Coby ja ze swoim wykształceniem to nawet do drukarni się nie nadaje.
coby
coby, 22 marca, 10:15na ciecia to myślę, że spoko!
boryna
boryna, 22 marca, 11:06Ale pod warunkiem że u ciebie
coby
coby, 22 marca, 11:40złóż CV, list motywacyjny....to kto wie! Może przejdziesz rekrutację? ;-)
boryna
boryna, 22 marca, 11:49Proszę o adres
coby
coby, 22 marca, 12:08Pisz na Berdyczów! If you know what I mean :-)
boryna
boryna, 22 marca, 12:20Już pisałem ale odpisali że jegomość coby jest im nie znany a oni tylko współpracują z osobami sprawdzonymi z dokonaniami byle nie w prawdzie i rozwoju.
coby
coby, 22 marca, 12:25Łżą :-)
lel
lel, 22 marca, 18:38Boryna znowu mnie z kimś mylisz to że orientuje się w sprawach miejskich to mam taką pasję,umiem czytać i chyba logicznie myśleć i nie podoba mi się co się teraz wyprawia...więc nie musisz insynuowac tego co insynuujesz..
lel
lel, 23 marca, 09:25Na portalu "Gorce24"pojawił się artykuł dotyczący nowej siedziby MOK-u...ciekawe czy P.Redaktor podejmie ten temat?
lel
lel, 23 marca, 14:12W sumie to jestem pewien że się ukaże materiał na temat nowej siedziby bo jeżeli Rabczanski portal się tym zainteresował to tym bardziej nasz rodzimy to zrobi....liczymy z mieszkańcami na rzetelność dziennikarską...
blurred
blurred, 23 marca, 16:24Gdziekolwiek informacja o nowym "budynku" MOKu by się nie ukazała, tu jednego możemy być pewni - nie ukaże się na stronie miasta. Niestety nie ma się czym chwalić, projektowany budynek wygląda jak... ciężko znaleźć porównanie do czegokolwiek. Krytykowany przez wszystkich architektów, krytykowany przez mieszkańców. Podoba się jedynie Panu Burmistrzowi. No i radnym też - bo im musi się podobać. Na stronie miasta można znaleźć świeże "newsy" z 2015 roku, ale o tym klocu ani słowa
lel
lel, 23 marca, 17:04Warto w związku z tym pochylić się poważnie nad projektem siedziby MOK-u na ulicy Marka....kamień,drewno,szkło i bryła budynku wpisana w krajobraz Beskidu Wyspowego ...
blurred
blurred, 23 marca, 17:23O ile dobrze pamiętam, tamta koncepcja też nie wzbudzała entuzjazmu mieszkańców. Pomysł rozbudowy budynku Turbacza nie jest głupi, ale powinien się najpierw wiązać z przebudową tego budynku, zwłaszcza konstrukcji dachu. Potem można rzeczywiście dobudować salę widowiskową i zaplecze, ale absolutnie nie w takiej formie jak zaproponował burmistrz.
lel
lel, 23 marca, 18:09Blurred moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla miasta jest wybudowanie zupełnie nowego budynku spełniającego wszystkie potrzeby i na miarę czasów.Raz ze koszty będą mniejsze bo nie trzeba czegoś przystosowywac do starego a dwa bez pozyskania zewnetrznych środków finansowo zadluzy się miasto na lata..
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM