wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet

Wiosenna akcja sprzątania brzegów Mszanki. - Szkoda tylko, że tak mało osób wzięło udział w akcji

net-factory - 30.01
16 kwietnia, 15:41
Autor: jbudacz

W minioną sobotę w Mszanie Dolnej odbyła się akcja sprzątania brzegów rzeki Mszanki. - Szkoda tylko, że tak mało osób wzięło udział w akcji - podkreślają jej organizatorzy. Śmieci jest mniej, ale i tak było co zbierać nad Mszanką, którą powinna być dobrodziejstwem dla mieszkańców.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 16 kwietnia, 16:23A byla jakas akcja informacyjna o sprzataniu rzeki? Jakies plakaty, te portale spolecznosciowe? Bylo cos? bo ja o niczym nie slyszalem a nie siedze w domu. To nie mowcie ze szkoda ze tak malo osob
maczo
maczo, 16 kwietnia, 17:58Co sie dziwic mieszkancom i gosciom ze smieca ? hm jak ci co powinni dawac przyklad "samorzadowcy lokalni" gnoja i smieca .Dla przykladu moze wrzuce filmik zobaczycie panstwo na wlasne oczy , w kazdym cywilizowanym kraju za takie cos to mialby 100 lat wiezienia . Teraz to pewnie beda milczec wszyscy jezeli program CELA + zejdzie w dol na samorzady . Hm takie zycie kiedys musialo to przyjsc , tylko ze niektorzy tak wpadli w ta polityke ze na oczy nie widzieli co robili .
blurred
blurred, 16 kwietnia, 21:44Polityka informacyjna miasta jest na najniższym możliwym poziomie. Takie wydarzenie powinno być ogłoszone co najmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem w formie plakatów, informacji na stronie miasta, stronach lokalnych mediów i przede wszystkim w mediach społecznościowych jako wydarzenie i wielokrotnie udostępniana informacja.
kleniu
kleniu, 17 kwietnia, 06:56@mszaniak,@ blurred; Facebook; Dzieje Się- strona informująca o wydarzeniach w Mszanie Dolnej,Facebook-informacja na stronie koła PZW udostępniona publicznie,informacja na stronie,Facebook- prywatne osoby udostępniają informację o akcji publicznie, UM Mszana Dolna,informuje na swojej stronie,portal Gorce 24-informacja na tydzień przed wydarzeniem i na koniec TV28.W poprzednich latach, plakaty informujące o akcji wieszałem osobiście na miejskich tablicach informacyjnych,odpowiedzcie sobie sami jaki był odzew.
lel
lel, 17 kwietnia, 16:16Kleniu myślę że internautom @mszaniak i @blurred bardziej chodzi o całokształt polityki informacyjnej miasta!!!W czasach gdy burmistrzem był pFilipiak bez przerwy były podawane wszelakie informacje ,zadawane pytania nawet te niewygodne a dzisiaj??nikt nikogo o nic nie pyta,czasem parę suchych faktów tak jakby nic się w mieście nie działo..
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM