mularczyk 17 24 05 2019 - 250
Wtorek, 21 maja 2019r. · Imieniny: Wiktora, Tymoteusza
celmet2

"Wypad w plener"/ W czwartek TVP Kraków pokaże uroki i atrakcje mszańskiej gminy

Łazarczyk 11.05
15 maja, 09:01
Autor: jbudacz

17 maja o godz. 18.15 w TVP Kraków zostanie wyemitowany premierowy odcinek „Wypadu w plener”. Widzowie będą mogli zobaczyć malownicze uroki i atrakcję Gminy Mszana Dolna.

Można go będzie obejrzeć również 18 maja (piątek) o godz. 7.05 i 19.05 oraz 19 maja (sobota) o godz. 10.05. Przed 17 maja będą emitowane zwiastuny zapowiadające program. Odcinek o Gminie Mszana Dolna to drugi z cyklu „zagórzańskiego”. Wcześniej został wyemitowany film promocyjny o Mszanie Dolnej był emitowany w dnia 10 – 12 maja. Z kolei odcinek o gminie Niedźwiedź widzowie będą mogli zobaczyć w dniach 24 – 26 maja.

Aby jednak emisja odcinka była możliwa z odpowiednim wyprzedzeniem trzeba było zrobić zdjęcia w terenie. 5 maja w piękną, słoneczną sobotę, na teren Gminy Mszana Dolna przyjechała ekipa z telewizji: redaktor Maria Pisarek, operator kamery Zbigniew Jarosz i prowadząca „Wypad w plener” Katarzyna Pisarek. Czekali na nich gotowi do działania i pięknie wystrojeni na tę okoliczność Zagórzanie.

Przewodnikami po  terenie byli sympatyczni licealiści: Monika Potaczek z Olszówki i Dawid Śmieszek z Kasiny Wielkiej. Zachęcając do odwiedzenia konkretnych miejsc na terenie Gminy młodzi Zagórzanie przemieszczali się bryczką, w której lejce dzierżył Adam Wrzecionek.

Telewizyjna kamera zawitała również na wyciąg narciarski „Śnieżnica” w Kasinie Wielkiej i do pobliskiego Bike Parku. O pasji do jeździectwa, możliwościach podziwiania Beskidu Wyspowego z grzbietu konia oraz zajęciach hipoterapii opowiedziała Maria Czesyk. Efekty starań naszych mieszkańców połączonych z fachową pracą przedstawicieli telewizji będzie można obejrzeć już w najbliższy czwartek o godz. 18.15. 

Źródło:UG Mszana Dolna

Net-Factory 15.05
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM