środa, 18 maja 2022r. · Imieniny: Feliksa, Aleksandry
ddd 23.02
flector

. Liczę na tytuł "Mis Publiczności" i proszę o wasze głosy

Net-Factory - 18.05.2020
Dzisiaj, 15:39    autor: jbudacz   wyświetlenia: 7360

Monika Wsolak zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Małopolski. Mieszkanka Raby Niżnej ma nadzieję, że dzięki głosom oddanym w formie sms-owej uda jej się zdobyć koronę "Miss Publiczności".

wystarczy tylko wysłać  SMS o treści MPM.05 pod numer 7168. Koszt takiego SMSa to 1.23zł; można wysłać więcej niż jeden SMS.

Tytuł "Miss Publiczności Małopolski" zapewni laureatce awans do ćwierćfinału Miss Polski 2018.

 

Casting na Miss Małopolski odbył się w kwietniu, w Browarze Trzy Korony w Nowym Sączu. Jury konkursowe wybrało spośród wielu dziewcząt z całej Małopolski 14 kandydatek do tytułu Miss Małopolski; ostatecznie w konkursie udział bierze tylko 10 z nich.

Finalistki konkursu piękności co dwa tygodnie przyjeżdżały do Nowego Sącza na kilka dni aby wziąć udział w przygotowaniach i  intensywnych próbach do wyborów. Gościł ich Hotel Ibis Styles.

Organizatorem konkursu Miss Małopolski jest Joanna Durlak. Zajęcia choreograficzne prowadzi Karolina  - tancerka, manager fitness, trener personalny. Kinga Choma, Miss Małopolski z ubiegłych lat i finalistka Miss Polski, pomaga dziewczętom i udziela im cennych rad.

Finał konkursu na Miss Małopolski odbędzie się 26 maja b.r., w nowosądeckiej Galerii Trzy Korony. Kandydatki do tytułu wystąpią w 5 stylizacjach. Będą to sukienki ze sklepów: Moda Na Polskie, Medicine, Top Secret oraz strojach  kąpielowych od Esotiq i  piżamach z Triumph’a. Makijaż wykonają stylistki z drogerii Douglas.

Źródło:UG Mszana Dolna

Fot.: archiwum Monik Wsolak

allmedica pasek na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab