CARLINE Transport Samochodowy
Piątek, 21 czerwca 2019r. · Imieniny: Alicji, Alojzego
Autoraba 29.05/2tyg - charytatywny od ANNI

Muniak Cup 2018. Gospodarze nie dali szans rywalom w rywalizacji żaków i orlików

28 czerwca, 17:50
Autor: jbudacz

Piłka nożna, to nie tylko sport, ale i dobra zabawa. Tak było podczas turnieju żaków i orlików w Słopnicach. W ubiegły weekend odbyły się tam rozgrywki, której patronował Wójt Słopnic oraz firma Muniak, główny sponsor imprezy.

Turniej MUNIAK CUP został zorganizowany pod logiem jednego z głównym sponsorów Sokoła Słopnice, który wspiera rozwój talentów sportowych. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Słopnice Adam Sołtys.

W sobotę rozegrano turniej żaków, w którym spotkała się pierwsza dziesiątka drużyn m.in. Helena Nowy Sącz, AP Mam Talent Limanowia, Dunajec, Mineralni Krynica, Halny Kamienica i oczywiście żaki Sokoła Słopnice.

Sportowa rywalizacja wyłoniła trzy najlepsze drużyny rozgrywek, a podium prezentowało się następująco:

Miejsce III – AP Limanowia
Miejsce II- Halny Kamienica
Miejsce I – Sokół Słopnice  

W drugim dniu turnieju rywalizowało dziesięć drużyn w kategorii orlików. Na boisku w Słopnicach zmierzyły się zespoły z APMT Limanowia, KS Garbarnia Kraków, Sandecja, Orkan Raba Wyżna, Didi Gol z Rabki Zdroju, AP Mam Talent Krzeszowice, LKS Mordarka, KS Wierchy Rabka Zdrój, ABC Futbolu Skomielna Biała oraz reprezentacja Sokoła Słopnice.

Wynik rozgrywek drugiego dnia turnieju prezentował się następująco:
Miejsce III – DIDI GOL Rabka Zdrój
Miejsce II- AP Limanowia
Miejsce I – Sokół Słopnice  

Wakacyjny, towarzyski turniej najmłodszych drużyn piłkarskich został urozmaicony także innymi atrakcjami przygotowanymi przez rodziców oraz sponsorów. Uczestnicy mogli kosztować posiłków kuchni regionalnej, potraw z grilla oraz loterii fantowej z cennymi nagrodami.

Źródło:slopnice.pl

Net-Factory 15.05
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM