wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet

Dni Mszany Dolnej. 8 tys. fanów na koncercie Sławomira. Miasto stanęło w korku (FIM I ZDJĘCIA)

net-factory - 30.01
24 lipca, 09:39
Autor: jbudacz

Dni Mszany Dolnej już za nami. Rozpoczęły się one turniejem siatkówki plażowej organizowanym przez TKKF "Lubogoszcz" Mszana Dolna. W sobotę na scenie koncertowej stadionu miejskiego im. Jana Ciszewskiego wystąpił zespół Future Folk, a w niedzielę czadu dał Sławomir.

Fot.: SENTYRZ Sklep&Service, MOK Mszana Dolna, Józef Kowalczyk,TV28

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 24 lipca, 16:40Swieto gminy bylo zenujace to mieszkancy szukali rekompensaty i zjechali sie tlumnie do miasta. Znowu miasto musi swiecic za nieudolnosc gminy. Kupiliscie ugory, pobudowaliscie tartaki i wszystko na nic. Zmiana oczekiwana w gminie. 13 milionow dlugow, zespoly regionalne z gminy chodza po prosbie do burmistrza po pozyczki. Nawet coby juz nie reaguje na to. 3 miesiace jeszcze
mszaniak
mszaniak, 24 lipca, 16:42@maczo to jakie jest Twoje haslo w kampani?
cezar
cezar, 24 lipca, 19:08Burmistrz wzorem Juliusza Cezara zorganizował igrzyska , niech się lud cieszy i nie widzi , że cztery lata mijają i oprócz igrzysk nie ma żadnych samodzielnych inwestycji i realizacji szumnych zapowiedzi przed wyborczych.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 07:19 Naszego MIEJSKIEGO DONOSICIELA tak zazdrościć ogarnęła że udał się rano na stadion wykonać parę zdjęć na stadionie by przekonać jak to zrujnowano ten obiekt.Możemy to zobaczyć na Gorcach.pl.A przyczyna tego działania donosiciela jest jedna a wynikająca z bardzo prostego powodu-złości że włodarzą miasta kolejny raz Święto Miasta wyszło znakomicie.Uważajmy na tych którzy będą nas manić w najbliższych wyborach a w rzeczywistości gdy nie daj Boże ich wybiorą to przyjdzie nam zapomnieć o Domu Kultury no i kolejnych Dniach Mszany.Czy my na to zasługujemy???
lel
lel, 25 lipca, 12:51Jestem pewien że ktokolwiek wygra wybory to że święta miasta nie zrezygnuje więc nie chrzan @Donek....pojawia się tylko pytanie czy w obecnej sytuacji finansowej w której miasto zaczęło poważna i kosztowną inwestycje jaką jest"budowa","przebudowa"czy jak to nazwać nowa siedziba MOK-u czy czegoś w tym rodzaju,topienie dużych pieniędzy w tych wykonawców jest racjonalnym rozwiązaniem...Czy ktoś wie moze ile budżet miasta stracił na zaproszonych "artystow"?
maczo
maczo, 25 lipca, 13:12Mszaniak do gminy ,czy do miasta?
lel
lel, 25 lipca, 13:16Donek wspominasz coś o jakimś "donosicielu"moze powiesz wszystkim kto to taki?jak i tym piszesz to napewno wiesz!!!podzielisz się?
hohoł
hohoł, 25 lipca, 18:22@lel jak ty uważasz organizację Święta Miasta za stracone pieniądze to tylko modlić się aby tacy jak ty nie mieli do czynienia z rządzeniem miastem. Oznacza to że nie szanujesz miasta ani jego mieszkańców, którym się zabawa należy. A wpompowane miliony z budżetu miasta w tereny wokół prywatnych galerii to nie stracone pieniądze? A nie to przecież prezent dla handlarzy. Bardzo drogi prezent na który złożyli się wszyscy mieszkańcy. Profity z tego czerpią wybrani. Hańba!!!
hohoł
hohoł, 25 lipca, 18:26Zgadzam się z @doncorleone że taki ktoś jak ty ludziom by wszystko zlikwidował. Widać że cię ruszyło to co napisał @doncorleone...
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 20:19W życiu tak jest @lel że gdy ktoś czegoś nie potrafi,nie umie lub uważa inaczej niż większość to próbuje nieudolnie jak Ty wmawiać że to wszystko jest "BE" a tylko to jest dobre co sam wymyśli choć większość tego nie popiera i tak nie uważa. Czekam tylko jak zaczniesz analizować teksty piosenek Sławomira jak to zrobił kiedyś @kuras ale dzisiaj go nie ma bo chyba szuka cudzego maila.
lel
lel, 25 lipca, 20:32Hohol uważam że w tej sytuacji finansowej gdzie stoi przed miastem tak potężna inwestycja która napewno sięgnie kilkunastu milionów złotych,wydawanie duzych publicznych pieniędzy na "zabawe" nie jest zbyt gospodarne...I tyle w temacie..
lel
lel, 25 lipca, 20:39Pobawiliscie się to teraz moze warto podać do informacji publicznej ile to nas kosztowało?
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 20:56@lel to może podasz jaki interes miał podatnik miasta by podarować prywatnym galerią na Starowiejskiej grube miliony?Nie wiesz czy @kuras ma szanse by znowu nadawać tylko chyba jest problem skąd weźmie maila.
mszaniak
mszaniak, 25 lipca, 21:02@lel ma racje. mozebyscie podali ile to kosztowalo. Poza tym sluszna uwaga @lel apropo co do galupujacego dlugu, ktory bedzie wysoki w 2020 roku. Po drugie wyszlo na to ze maisto zaplacilo za impreze na ktorej bawili sie ludzie z gminy. Powinno sie koszty jakos rozdzielic i na przyszlosc jakos wspolnie to robic. Slawomir za darmo nie gra
kuras
kuras, 25 lipca, 21:07Kłopotu z "nadawaniem" nie mam, mam za to kłopot polegający na ogromnej niechęci do dyskusji z warcholstwem i waszą głupotą.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:08@lel spytaj tych wszystkich którzy uczestniczyli w tych Dniach Święta Mszany Dolnej których widzisz na fotkach powyżej że ze względu na koszta tej imprezy a takie niestety muszą być żeby rozważyli rezygnację w przyszłości uczestnictwa w takich imprezach które określiłeś "pobawiliście się" ze względu na koszta.Zadaj to pytanie na forum z własnym imieniem i nazwiskiem a zapewne sukces murowany i poparcie dla tej inicjatywy masz murowane.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:15mszaniak a może byś zorganizował system by nie wpuszczać mieszkańców spoza miasta Mszana Dolna i vice versa w drugą stronę.Ochłoń chłopie bo się pogubiłeś. Nie jest tajemnicą ile to kosztowało bo to informacja publiczna tylko należy wystąpić do urzędu jak to pisał wielokrotnie @lel.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:17@kuras a ten mail to twój czy cudzy?
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:22@mszaniak tylko jakby miasto robiło wspólną imprezę z gminą to nie wiem czy Wójt zgodziłby się na taki występ jaki zafundował swoim mieszkańcą na Witowie no i czy gwiazdy by się dogadały miedzy sobą co do palmy pierwszeństwa?
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 21:35Zachęcony przez @doncorleone, jutro składam wniosek o udostępnienie informacji o wysokości kosztów organizacji Dni Mszany. Od ich zakończenia minęo już kilka dni, ale na stronie miasta ani słowa o tym wydarzeniu, nie mówiąc już o wysokości wydatków. Ufam, że jest tak, jak napisa @doncorleon:"nie jest tajemnicą ile to ( dni MD) kkosztowało"
lel
lel, 25 lipca, 21:36Donek sam sobie odpowiedziałeś na pytanie które zadałeś odnośnie terenu wokół galerii....zapraszając tego typu wykonawcę było do przewidzenia ze okolice tłumnie zjadą..mnie cały czas nurtuje topienie dużych pieniędzy w momencie jak jest rozgrzebana ogromna inwestycja a prognoza finansowa na przyszłe lata jest katastrofalna...
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 21:39Przepraszam za literówki - myślę że sens mojej wypowiedzi pozostał klarowny?
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:48Panie Tadeuszu Filipiak to przy okazji spytaj ile za twoich czasów włożono w zabezpieczenie logistyczne prywatnych galerii i ile to kosztowało już do dnia dzisiejszego.Gdy się mieszkańcy dowiedzą to brawa masz murowane i poparcie też.
hohoł
hohoł, 25 lipca, 21:48O kuras popiołem posypać! Jak to śpiewają; powiedz stary gdzieś ty był... Dopiero trza było Sławomira byś się ujawnił? Co nie puszczało wcześniej - maile ci się skończyły?
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:49Czyli Panie Filipiak jesteś pan przeciwny takim imprezą dla mieszkańców ?
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 21:52@doncorleone, skoro wiesz, że wydatki miasta nie są tajemnicą i każdy może o nie zapytać zapytać w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, to podobnie jest z dochodami. Wystąp do burmistrza z zapytaniem o dochody miejskiej kasy za lata 2012-17 pochodzące tylko od właściciela galerii i przedsiębiorców tam działających. A potem porównaj kwotę wydaną na rewitalizację publicznego gruntu z kwotą wpłaconą do kasy miasta z tytułu należnych podatków i innych opłat. I proszę, opublikuj to na tym lub innych forach. I wrócimy do dyskusji
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 21:57Takim "imprezą" jestem zdecydowanie przeciwny! Ale imprezom na dobrym poziomie mówię TAK!
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 21:58Jutro jest sesja to można się tam udać a Przewodnicząca zapewne głosu udzieli bo jakże by nie pozwoliła zabrać głosu tak zacnej osobie która dla dobra mieszkańców i w ich imieniu zada pytanie ile kosztowały Dni Mszana Dolnej dla ich oczywiście dobra podobnie jak wykonano zabezpieczenie logistyczne wokół prywatnych galerii i ich utrzymanie,
lewy9
lewy9, 25 lipca, 21:59Panie Filipiak ja słyszałem że Sławomir śpiewał: ni mom hektara i że jest poważnie zainteresowany kupnem tych działek pod galeriami by uprawiać tam ziemniaki lub buraki. Podobno chce dać za te tereny piorunującą cenę.
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 22:08Niewiele macie do powiedzenia, więc zaczynacie lżyć i kpić. Nie robi to na mnie wrażenia, a świadczy wyłącznie o was.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 22:08Panie Tadeuszu Filipiak co mają dochody,podatki do wydanych pieniędzy publicznych wokół prywatnej działalności. Sugerujesz pan gdyby tak nie postąpiono jak wtedy to dzisiaj podatków i opłat by prywatni właściciele nie płacili.Ja piszę z komórki więc błędy się zdarzają oczywiście nie jestem tak wykształcony jak pan więc mam prawo się mylić chyba że temu też jest pan przeciwny.Które to imprezy traktujesz pan jako na dobrym poziomie a które nie.Szkoda że nie wystąpiłeś pan po występie Sławomira i nie powiedziałeś do uczestników tego koncertu że jesteś zdecydowanym przeciwnikiem tego występu.Zapewne owacje na stojąco by były.
lewy9
lewy9, 25 lipca, 22:17Ależ kto tu lży i kpi - to wspaniały interes dla miasta. Wezmą dobrą cenę i jeszcze ekologiczne uprawy w centrum miasta. Same plusy a jaka atrakcja dla turystów. Sławomir ponoć planuje ogrodzić swoje pole elektrycznym pastuchem żebu mu tam nikt nie deptał. Z tego co wiem to Kowalczyk zastanawia się czy mu też rynku podd te uprawy nie udostępnić a w zamian Sławomir zadedykuje Mszanie piosenkę: Ty mała znów zarosłaś....
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 22:22Mieszkańcy miasta dowiedzieli się z wpisu Tadeusza Filipiaka że jest przeciwny takim imprezom czyli istnieje zagrożenie że być może ostatni raz w Mszanie Dolnej tak zorganizowano święto naszego miasta i ich mieszkańców. Ale jest zawsze nadzieja że na to mieszkańcy nie pozwolą bo to przecież od nich zależy los naszego miasta a nie od zachcianek jednej osoby co jest na dobrym poziomie a co nie.
hohoł
hohoł, 25 lipca, 22:25@kuras to już prawie czuje się jak Prezes - narazie przezywa mieszkańców warchołami. Tylko kwestia czasu kiedy zostaniemy zdradzieckimi mordami.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 22:27I mam nadzieję że Pan Kowalczyk pójdzie śladem Pana Filipiaka i wokół tych prywatnych upraw dokona na koszt podatników zabezpieczenia logistycznego jak w przypadku galerii postąpiono i będzie to utrzymywał jak długo się da ale nie krócej niż tereny wokół galerii.
doncorleone
doncorleone, 25 lipca, 22:45I mam nadzieję że Sławomir jak zakupi ten teren wokół galerii pod uprawy to pójdzie w ślady właścicieli prywatnej galerii i podobnie jak oni wynajęli Panu Filipiakowi miejsce w tej galerii Sławomir wynajmie Panu Kowalczykowi część poletka by ten po przegranych wyborach miał gdzie siać pietruszkę i inne warzywa.A może by sprzedać też rynek i to pole w parku pod uprawy Sławomirowi a warzywa z tych pól uprawnych sprzedawać w Tytanowej Targowicy.
boryna
boryna, 25 lipca, 22:50Kobiety na traktory, Kowalczyk z Rogiem do kopaczek a Filipiak na ekonoma. Nieźle to sobie ten Sławomir wykombinował:)))
malarz
malarz, 26 lipca, 06:39Pan Tadeusz Filipiak jak wnioskuję z jego wpisu stwierdził że jest przeciwny takiej imprezie (Dni Mszany Dolnej)bo była na niskim poziomie.Oczywiście Pan Filipiak do zajęcia takiego stanowiska ma pełne prawo tylko jak to wytłumaczy tym wszystkim uczestnikom - mieszkańcom miasta tych Dni Mszany Dolnej czyli ich święta że to było złe.Jakich to użył kryteriów Pan Filipiak wysuwając taką tezę skoro na załączonych fotkach widać ogromne tłumy w ilości wielkości osób zamieszkujących miasto.Człowiek ma różne upodobania,potrzeby ale należy uszanować potrzeby też innych a nie tylko myśleć o sobie. Ja rozumiem że nie każdemu mieszkańcowi miasto dane było bywać w tzw. lepszym gronie czyli na wyższym poziomie czego zapewne dostąpił Pan Filipiak (np.przejazd z Paniami Hrabinami można rzec powozem konnym) będąc Burmistrzem z woli tych mieszkańców miasta którym dzisiaj mówi że Dni Mszany były złe, na niskim poziomie bo jemu się nie podobały i to być może wpłynęło na jego ocenę Święta Naszego Miasta (możliwość bycia w lepszych sferach towarzyskich i pobierania nauki na różnego rodzaju uczelniach co można przeczytać na jego profilu zamieszczonym w facebook) czyli oceny imprezy z wyższego poziomu którego przeciętny mieszkaniec miasta nie jest w stanie pojąć. Szczególna forma podziękowania mieszkańcom należy przyznać za to że przez 8 lat dzięki ich woli pełnił rolę Burmistrza Miasta.A może to twierdzenie wynika z żalu do mieszkańców że w ostatnich wyborach nie otrzymał od nich zaufania na kolejne lata władzy i wątpię czy jeśli wystartuje w nadchodzących wyborach samorządowych po takim twierdzeniu odzyska ich zaufanie.
oko
oko, 26 lipca, 07:58@lel @ kuras i Pan Tadeusz Filipiak krytykować wam nikt nie broni Dni Mszany , tylko myślę że lepiej by było jakbyście się włączyli do akcji "Cała Polska Szuka Pytona " Podobno widziano grubego pytona w okolicach Marka Mroza zapewne to jakaś plota i żart ? prawdopodobnie pomylono z jadowitą żmiją
lel
lel, 26 lipca, 07:58Donek masz rację los naszego miasta zalerzy wlasnie od takich imprez-bez komentarza...A tak z ciekawości jak Filipiak był burmistrzem to odbywały się dni Mszana Dolnej czy nie???...czy formuła imprezy się zmieniła czy nie???nawet obrzydzony przez was rynek nagle się przydał jako miejsce gdzie można było obejrzeć stare pojazdy i zorganizować badania lekarskie dla mieszkancow..
lel
lel, 26 lipca, 08:11 Każdy lubi jakąś muzykę jeden bardziej ambitną inny weselną "rąbanke"...tu nie o to chodzi!,chodzi o racjonalnosc wydawania pieniędzy gdy rozpoczęta jest ogromnie kosztowna inwestycja na która trzeba milionów złotych.Emocje i podniecenie Slawomirem opadły a z kasy miejskiej trzeba wyrzucić trochę gorsza,a przecież te pieniądze potrzebne są do nowej inwestycji..
cezar
cezar, 26 lipca, 08:22Reasumując według tej " zgrai" na forum to przeciętny mieszkaniec Mszany Dolnej jawi się jako człowiek który lubi raz w roku rozerwać się na tego typu imprezie i wysłuchać przepłacanego niby artystę. I tym samym później nie myśli i nie potrzebuje np. niższych podatków, niższych opłat za śmieci, porządnego Domu Kultury w realu a nie w wątpliwych i tak kosztownych planach planach jak również realnych rozwiązań w celu rozładowania korków.
hohoł
hohoł, 26 lipca, 08:30Ave cezar! Nowy nick nowy mail?
cezar
cezar, 26 lipca, 08:48No tak przecież według twojego ciasnego móżdżku jest tylko jeden człowiek w mieście o logicznym rozumowaniu reszta nie myśli tak jak wy. Chyba jednak się rozczarujesz bo takich jest większość tylko nie chcą się zniżać do waszego poziomu i dyskutować o niczym z wami.
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 26 lipca, 08:55@hohoł i spółka, gdyby nowy komentator lokalnej rzeczywistości, @cezar był apologetą waszego sposobu rozumowania, to klaskalibyście wespół, aż do popuchnięcia dłoni, a że patrzy inaczej, więcej, patrzy krytycznie i ma odwagę napisać, co myśli, natychmiast "spuszczacie psy z łańcuchów", a nuż schowa się w "budzie" i zamilknie. A ja wierzę, że takich "cezarów" jest więcej i ośmieleni przykładem @cezara właśnie, obnażać będą każdego dnia waszą hipokryzję i manipulacje
hohoł
hohoł, 26 lipca, 08:56No to mamy teraz jednego wielkiego CEZARA dla którego cała reszta (8 tysięcy mieszkańców) to zgraja, głupki a może i warchoły... Smutne to i wymowne.
cezar
cezar, 26 lipca, 09:07No i pomyśl jeśli możesz albo przynajmniej spróbuj to może chociaż przemknie ci przez myśl że przez wszystkie nasze komentarze właśnie cenimy mądrość mieszkańców miasta a negatywnie oceniamy tylko waszą niezbyt dużą zadufaną w swoją mądrość grupkę odszczepieńców.
cezar
cezar, 26 lipca, 09:09Ja zdaję sobie sprawę że moje wysiłki w kierunku obudzenia waszej świadomości nie przyniosą żadnych efektów ale jednak próbuję a nuż się uda.
hohoł
hohoł, 26 lipca, 09:26Czyli CEZAR rozumiem że te 8 tys mieszkańców tłumnie w niedzielę przybyło aby wysłuchać Twego Panie wystąpienia (kazania) a jednak Ty w swojej łaskawości nie objawiłeś im się na scenie tylko musieli oglądać jakiegoś głupiego Sławka biedacy. Cezar zachowujesz się jak Neron. Żebyś czasem nie zechciał dla zabawy coś zepsuć w mieście...
cezar
cezar, 26 lipca, 09:56Te osiem tysięcy to niestety w większości ościenne gminy ale widzę że ty i twoi towarzysze postanowiliście po prostu rżnąć głupa no powiem że jest to sposób dobry i nie wymaga zbytniej inteligencji ani zasobu wiadomości. Jest to powtarzanie wciąż tych samych nonsensów w końcu można to sobie zakodować i uznać za prawdę no wy już chy6ba w to uwierzyliście. Podziwiam Pana T. Filipiaka że wciąż tłumaczy się z tych absurdalnych zarzutów ale chyba tak trzeba żeby te wasze głupoty się nie utrwaliły w pamięci czytających.
cezar
cezar, 26 lipca, 09:59Jeszcze jedno jakbyś choć raz posłużył się swoim może jednak gdzieś tam uśpionym rozumkiem to rozróżniałbyś sposób komunikacji z wami poszczególnych forumowiczów a nie wciskał wszystkich do jego wora. Liczę na ten cud.
boryna
boryna, 26 lipca, 10:06A nie mówiłem że coś jest na rzeczy? Po moim wczorajszym wpisie czytam dziś na stronie miasta że dyrektor ZGK wystawia na sprzedaż ciągniki przyczepę i motorower. Te dwie pierwsze pozycje rozumiem ale motorower? A może kupi go ekonom do objazdu i nadzorowania pracowników na plantacjach?
cezar
cezar, 26 lipca, 10:44Po głębokiej analizie śmiem twierdzić że to nie ludzie dokonują tych durnych wpisów lecz androidy stworzone specjalnie do użytku na forum. Prośba do wynalazców uzupełnić zwoje myślowe tego systemu, dodać informacji potrzebnych do przetwarzania w celu lepszego przystosowania do dyskusji z człowiekiem.Wykonać.
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 11:24Cezar następny twój Nick to będzie zapewne Neron.A co on zrobił w przeszłości to chyba wiesz?
cezar
cezar, 26 lipca, 11:50No i jak na razie nie widać żadnych postępów w ulepszeniu systemu proszę o zresetowanie i zaprogramowanie od początku a jak nie to wycofać z użytku i zacząć samodzielne myślenie.
hohoł
hohoł, 26 lipca, 12:17Dla cezara/kurasa my już nawet nie ludzie. O CEZARZE ludzki Panie ześlij na nas "OGROM SWEJ MĄDROŚCI" (byle nie grom:)
cezar
cezar, 26 lipca, 12:27Tym swoim komentarzem ostatecznie zaprzeczyłeś swojej ludzkości bo tylko robot odpowiednio nie zaplanowany nie może włączyć myślenia innego niż a zakodowane. Ale jeżeli mimo wszystko jesteś człowiekiem to naprawdę współczuję społeczeństwu które musi z tobą obcować.
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 13:12Cezar byleby Brutus sie za ciebie nie wziął bo wtedy będzie z Tobą koniec.I zostanie Ci tylko powiedzieć I ty brutusie.
cezar
cezar, 26 lipca, 13:22Podziwiam lotność twego umysłu ( o ile go masz) i znajomość cezarów rzymskich ale nie wpływa to w żadnym wypadku na jakąkolwiek umiejętność analizy wypowiedzi tu zamieszczanych. Nie wiem czy udajesz czy jest ci tak wygodnie identyfikować każdego forumowicza z tym jednym szczególnie jak widać przez ciebie ulubionym. Oczywiście dla mojej skromnej osoby jest to komplement bo musisz przyznać że ten Pan posiada dużą inteligencję i ma duży zasób wiedzy więc jeżeli byłeś szczery to dziękuję.
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 14:16Mamo chwalą nas.Kto? Wy mnie a ja was
cezar
cezar, 26 lipca, 15:45Dalej nic nie chwytasz więc jedynie proszę na przyszłość nie mylić mnie z kimkolwiek ja po prostu chcę mieć swoją tożsamość jakakolwiek ona jest.
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 16:03Chcieć to zawsze znaczy móc
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 16:04Winno być Chcieć to nie zawsze znaczy móc
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 16:09Cezar tylko winni się tłumaczą
mszaniak
mszaniak, 26 lipca, 17:21To tak jakby wrzucac do jednego wora hohola/kurasa/doncorleone/subiekta/woddstoka/malarza ? O traktorach moze i jest ale o tym ile kosztowaly dni mszany to juz nie
cezar
cezar, 26 lipca, 17:22Gdzie tu jest tłumaczenie? wygląda że my faktycznie jesteśmy z innych światów i w ząb mnie nie rozumiesz ale trudno przeboleję to i poszukam kogoś kto nadaje na moich falach.
maczo
maczo, 26 lipca, 18:13Moje haslo wyborcze na dzis to Slawomir na burmistrza M.D. , 8 tys fanow gdyby co drugi oddal glos na Slawka to wygrana pewna , zreszta ten czlowiek przyciaga tlumy . Na burmistrza Limanowej pani Doda , gdyby wystrzelila ze swojego dziala to tylko kurz by po was pozostal lokalni forumowicze ;)
coby
coby, 26 lipca, 18:24hohoł uważaj na cytaty! Cytat trzeba umieć użyć
coby
coby, 26 lipca, 18:27wiesz jaka jest dalsza część? "morituri te salutant"
coby
coby, 26 lipca, 18:30trafniej swojej przyszłości politycznej nie mogłeś przewidziec
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 18:47A na wójta gminy Żaba mączo w mysl twojej teori za wspanialy wystep na Witowie podobnie jak pozostali artyści wymienieni przez mączo w innych gminach.Coby zaprosił cię gwiazdor sceny z Witowa do swojej garderoby bo milczysz gdy pytają
maczo
maczo, 26 lipca, 18:48@ coby co z tym wojtkiem madry , czy glupi , czy madry dla siebie ?? Dostal jakies chlosty od ciebie co zamikl ?
maczo
maczo, 26 lipca, 18:51a ty @ donek to te swoje madrosci musisz pokazywac ? Jzeli jestes taki ciekawy to czekaj cierpliwie wypowiem sie w odpowiednim czasie !
coby
coby, 26 lipca, 19:12"Wojtek? who the fuck is Wojtk???" ;-)) Who cares who is Wojtek.......Ale na pewno nie jest "flagowym" ;-)
coby
coby, 26 lipca, 19:18a o tobie @doncoreleone taka sentencja: Barba crescit, caput nescit ;-)) I nic się w tym względzie nie zmienia od lat i nie zmieni ;-)
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 19:39Lel ponoc w gminie Niedźwiedź za przykładem miasta Mszana Dolna zaczynaja usuwac reklamy ktore maja zaleglosci w platnosciach.Ponoc jedna z pierwszych usuniętych reklam dotyczyła jakiegos zakładu fotograficznego.Ciekawe lel skąd ten fotograf byl bo przecież w Niedzwiedziu nie ma fotografa.
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 19:41Coby nie zażywaj dopalaczy bo to się może źle skończyć
hohoł
hohoł, 26 lipca, 20:07Coby co do Ciebie to zastosuję się do ulubionego cytatu mojego dziadka: "Nie podchodź do byka od przodu, do konia od tyłu a do idioty wogóle".
coby
coby, 26 lipca, 20:15" w ogóle" jeśli już hohołku matołku ;-)).
coby
coby, 26 lipca, 20:17no i kierując się twoja maksymą - staram sie trzymać od ciebie z daleka - ale czasem mnie cos podkusi ;-)). a to ave cezar az się prosiło, żeby pociągnac dalej. No to: ave hohołku-matołku!
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 21:11Coby pisałem Ci byś nie brał dopalaczy
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 21:14A moze kuras wie ktory to fotograf stracil baner reklamowy bo zalegal w Niedzwiedziu.Ladnie to tak nie placic a jak znam zycie to ten dluznik poucza wszystkich wkolo ze tak robic nie wolno.
doncorleone
doncorleone, 26 lipca, 22:07Jak kuras milczy to może wypowie się cezar co myśli o tym niesolidnym fotografie który za friko chcial reklamować swój zakład fotograficzny.Czy tak należy postępować cezar gdy inni płacą a inni kombinuja w tym przypadku fotograf.Ciekawe skąd ten cwaniaczek jest co płacić nie chciał ale reklamować się chciał.Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten fotograf wszystkich wokol pouczal jak nalezy postepowac uczciwie.Cudze pod lasem a swego z metra nie widać.Te slowa dedykuję temu nieuczciwemu fotografowi.
hohoł
hohoł, 26 lipca, 22:38CEZAR milczy bo dokonuje pewno głębokich analiz i badań ile jest człowieka w każdym internaucie i jaki kto i czy wogóle ma mózg. Potem sprawdza kto na jakich falach nadaje i czy czyjeś fale dolatują do jego wzniołych i nieosiągalnych dla innych FAL. Nie dowiemy się raczej napewno od niego co myśli o oszustach i dłużnikach?
coby
coby, 26 lipca, 23:25na pewno hohołku matołku! ;-_)
kombinator
kombinator, 27 lipca, 07:08Jak czytam te ostatnie wpisu w sprawie baneru reklamowego jakiegoś nieznanego fotografa to mam pytanie do tych którzy swoimi wpisami w tym artykule podają się za najbardziej uczciwych.Pytam więc @kuras,@lel,@cezar i oczywiście Tadeusza Filipiaka (chyba chodzi tutaj o byłego waszego burmistrza)czy jest to uczciwe by się reklamować i za to nie zapłacić? I co z tego jak piszą tutaj że zdjęto baner bo chyba nie chciał płacić ale czy ten fotograf nie powinien zapłacić za miniony okres reklamowy.I jeszcze by brakowało gdyby ten nieuczciwy fotograf w swoim codziennym życiu uczył wszystkich rozumu jak należy postępować uczciwie.
kombinator
kombinator, 27 lipca, 07:20A o co to chodzi z tym występem Wójta na Witowie?
oko
oko, 27 lipca, 08:07@ kombinator jeżeli te reklamy były fotografa byłego burmistrza Tadeusza Filipiaka i nie chciał płacić dlatego je zdjęto ? To ja mam pytanie co z reklamami jakie wisiały w okresie kiedy Filipiak był burmistrzem i reklamował swoją firmę fotograficzną w miejscach należących do miasta , czy zapłacono za umieszczenie reklam do kasy miasta ? ile strat finansowych miasto poniosło ?
maksio
maksio, 27 lipca, 08:40@oko wątpię by tym nie płacącym za baner był Tadeusz Filipiak?Przecież @lel,@kuras,@cezar przedstawiają go jako nieskazitelnego mieszkańca miasta a ten baner był w innej gminie to może wtedy uczciwość nie obowiązuje..Może wymienieni prze zemnie internauci wyliczyli by jakie straty finansowe poniosła Gmina Niedźwiedż w wyniku nie zapłacenia za powieszony baner co niejednokrotnie wyliczali na tym portalu w innych sprawach.
biskup
biskup, 27 lipca, 09:59Najgorsi są Ci którzy na zewnątrz pokazuja swoją uczciwość by sie przypodobac i omanic innych dla osiagniecia swoich prywatnych niecnych celów a wewnętrznie są nic nie warci.Po prostu maja diabła za skóra.Takich osób winniśmy unikać są nic niewarci nieprawdaz @kuras;@lel;@cezar?,
joazele
joazele, 27 lipca, 18:38Ma teraz pole do popisu internauta o nicku Porębianka tak aktywny/-a na forum w roku 2014. Porębianko, znając Cię z Twojej dociekliwości na pewno pójdziesz na najbliższą sesję Rady Gminy Niedźwiedź i w trybie dostępu do informacji publicznej złożysz do Rady Gminy na piśmie takie oto zapytanie: Ile budżet gminy stracił na braku opłat (lub na zaleganiu w opłatach) za reklamę w najlepszym miejscu na rynku w Niedźwiedziu, w samym centrum gminy przez nieuczciwego fotografa. Porębianko masz szansę się wykazać.
oko
oko, 27 lipca, 19:11@joazele gdzieś widziałem uchwałę rady miasta gdzie ceny reklam były 5 zł dziennie od metra ,jak reklama miała 10 metrów kwadratowych to 50 zł dziennie razy 360 dni Kwota do zapłaty 18 000 tyś zł za rok
kombinator
kombinator, 27 lipca, 19:36Szanowny @oko winno być 18.000,00 zł bo jakby było tak jak napisałeś to ten nieuczciwy fotograf poszedłby z torbami............Bardzo mi się podobało Twoje przejście oko z "pytona" na "jadowitą żmiję". A teraz zamiast akcji "Cała Polska szuka pytona" winniście ogłosić akcję "Zagórzanie szukają nieuczciwego fotografa".
joazele
joazele, 27 lipca, 19:42@oko ja wierzę że Porębianka pójdzie do gminy i wszystkiego się dowie a następnie poinformuje opinię publiczną bo chyba pyton jej jeszcze nie zjadł?
kombinator
kombinator, 27 lipca, 20:28joazele bardziej jest groźna jadowita żmija.
oko
oko, 27 lipca, 20:31Na miejscu Burmistrza Miasta wywiesił był tablicę informacyjną UWAGA NA JADOWITĄ ŻMIJĘ
hohoł
hohoł, 27 lipca, 20:52A gdzie jest nasz CEZAR? Cezarze my zgraja, warchoły i bezmózgowcy oczekujemy twojego wystąpienia i ukierunkowania co mamy myśleć o tym nieuczciwym fotografie???
cezar
cezar, 27 lipca, 23:14Jesteście tylko androidami więc nie myślicie .
pinokio
pinokio, 28 lipca, 08:34cezar czyli jak rozumiem aprobujesz działanie tego nieuczciwego fotografa - człowieka skoro nie zajmujesz stanowiska w jego sprawie. A co się okaże gdy nie tylko Gmina Niedźwiedź została wykorzystana przez tego złego człowieka i być może przy czerpaniu z tego korzyści(nie płacenia za miejsce umieszczenia baneru) wykorzystał swoje jakieś stanowisko publiczne.Jeśli by tak było to ewidentnie widać poco takiemu człowiekowi jest potrzebny wybór na funkcję publiczną-dla swojej prywaty.Nie jest zainteresowany by pracować dla ogółu ale by powiększać swoją prywatę.
pinokio
pinokio, 28 lipca, 08:44cezar a może Ty też tak postępujesz jak ten nieuczciwy fotograf -człowiek?. Milczenie w tej kwestii jest oznaką aprobaty dla takich działań.Obok takich negatywnych zachowań nie można przejść obojętnie. Trzeba się wystrzegać takich osób i nie daj Boże by nas omamili i wybralibyśmy ich na jakieś funkcje publiczne. To dopiero mieli by możliwości do cwaniactwa.
pinokio
pinokio, 28 lipca, 08:49cezar TY marzysz by mieszkańcy byli androidami i nie myśleli bo nastał by czas dla takich jak TY "hulaj dusza piekła nie ma". Ale się przeliczysz bo mieszkańcy swój rozum mają i potrafią trafnie rozróżnić dobro od zła.Więc przestań im ubliżać.
cezar
cezar, 28 lipca, 08:50No i uczepiłeś się mnie ale niestety mam już pewne doświadczenie z dyskusji androidami i odpuszczam sobie dalsze komentarze gdyż nie dają mi żadnej satysfakcji.Jesteście tak przewidywalni i nudni musicie troszkę popracować nad sobą.
pinokio
pinokio, 28 lipca, 09:14cezar bo jesteś taki sam jak ten nieuczciwy fotograf nie nie dociera do Ciebie jak i tego fotografa że nie ma przyzwolenia społecznego na takie cwaniactwo.A najlepiej to powyzywać,powymądrzać się i mieć nadzieję że mieszkańcy zamilkną a my będziemy dalej robić swoje.A może stwierdzisz że nie było baneru nieuczciwego fotografa w Niedźwiedziu który reklamował swoją działalność za friko?.
pinokio
pinokio, 28 lipca, 09:19cezar Ciebie nie będzie w komentarzach ale jeszcze przecież jest @kuras i @lel.A może Pan Tadeusz Filipiak uda się do Urzędu Gminy Niedźwiedź i zada publiczne zapytanie w tej kwestii podobnie jak zapowiedział pytanie odnośnie Dni Mszany Dolnej ale do innego adresata.
cezar
cezar, 28 lipca, 09:22Mam prośbę nie do was androidy bo wy przecież nie myślicie lecz do kogoś kto was stworzył i zaprogramował, żeby troszkę popracował nad wami.Nie spodziewam się rewelacyjnych wyników ale może chociaż ja " cezar" będę miał swoją tożsamość a nie będę równocześnie kurasem, lelem itp. bardzo mi na tym zależy gdyż lubię pracować na swoje konto.
lel
lel, 28 lipca, 09:25Cezar! dostali pożywkę bliżej nie jasne nie potwierdzone informacje i ochoczo podbiegli do miski z zarciem,merdajac ogonkami ujadaja na wszystkie strony...znamy już tą strategię...zastosowali ją w2014..
pinokio
pinokio, 28 lipca, 09:35@cezar,@lel zapewne nie napiszecie że nie było baneru nie uczciwego fotografa w Niedźwiedziu z obawy że może być fotka to najlepiej powyzywać.......................@cezar miałeś już nie pisać jak pisałeś a @lel sam zapowiedziałem .Teraz tylko czekać @kuras no i może i Pan Tadeusz Filipiak zabierze głos w tej dyskusji i odpowie nam czy jest uczciwe żeby wisiał baner reklamowy w miejscu za które nie zapłacono?
pinokio
pinokio, 28 lipca, 09:37Nie wątpię że Pan Tadeusz Filipiak bywa w Niedźwiedziu to spytam - czy widział ten baner fotografa?
pinokio
pinokio, 28 lipca, 09:46A może ten fotograf umieści na tym forum dokument zezwalający na powieszenie baneru z warunkami jakie określił mu właściciel tej nieruchomości by zaspokoić nie jasne nie potwierdzone informacje dla @lel.
mszaniak
mszaniak, 28 lipca, 12:35''Bohaterki "afery paliwowej" nadal pracują w Urzędzie Gminy w Mszanie Dolnej - alarmuje "Gazeta Krakowska" i informuje, że przeciąga się śledztwo ws. oszustw i przywłaszczenia pieniędzy przy wypłacaniu rolnikom zwrotu podatku akcyzowego doliczanego do paliwa rolniczego. Jak podaje "GK", dwie urzędniczki usłyszały łącznie zarzuty popełnienia 18 oszustw i fałszowanie dokumentów w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wobec trzeciej prokurator chce warunkowego umorzenia śledztwa. Tymczasem, jak ustaliła gazeta, podejrzane urzędniczki nadal pracują w Urzędzie Gminy Mszana Dolna, a śledztwo, które toczy się już trzeci rok, przeciąga się. Przesłuchano już w nim 300 świadków. - To bardzo żmudne śledztwo i szybko się nie skończy - mówi gazecie Mirosław Kazana, szef Prokuratury Rejonowej w Limanowej. - Sprawa jest bardzo skomplikowana i wielowątkowa. Wójt Bolesław Żaba nie komentuje sprawy. '' ... http://www.gorce24.pl/informacje/10509/Przeciaga_sie_sledztwo_w_sprawie_oszustw_w_urzedzie
mszaniak
mszaniak, 28 lipca, 12:44Dlaczego sie przeciaga i wogole gmina innych afer jest bezpieczna? ''Sprawa pani Ewy M., która była ofiarą przemocy domowej poruszyła wiele osób. Przypomnijmy, mieszkanka gminy Mszany Dolnej żyła w skrajnym ubóstwie, systematycznie bita, pozostawiona bez pomocy, dzięki interwencji lokalnych dziennikarzy uzyskała względną pomoc. Mecenas Dawid Jurczak wraz z dziennikarzami z portalu samorzadowefakty24.pl planuje złożyć doniesienie o możliwości niedopełnienia obowiązków przez wójta Bolesława Żabę. Wójt Bolesław Żaba może ponieść konsekwencje swojej ignorancji, bierności i inercji. Film, zamieszczony w Internecie, który w pełni ukazuje rodzinną tragedię, obejrzało prawie ok. 400 tys. odbiorców. W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi w strukturach PiS nadchodzą zmiany, dlatego poparcie i ochrona, które towarzyszyło wójtowi, może odejść w niebyt. W gminie Mszana Dolna potrzeba gospodarza, a nie wykształciucha – uważają mieszkańcy, za taką osobę uznawany jest Kazimierz Niżnik lokalny przedsiębiorca. Kazimierz Niżnik wielokrotnie alarmował o nadużyciach i bezprawiu w Urzędzie Gminy Mszana Dolna. Dla przykładu wybudowano i zapłacono za drogę, która miała mieć 5 m szerokości, a w rzeczywistości jest to 3,5 m — informował Niżnik. Wójt Mszany Dolnej ma na razie ochronę od prokuratorów, którzy nie stawiają mu zarzutów, ale to też ulegnie zmianie. Nikt obecnie nie może czuć się bezkarny wobec prawa, nawet wysoko postawiony urzędnik.'' ... http://wiescigor.pl/%EF%BB%BF%EF%BB%BFczy-boleslaw-zaba-bedzie-mial-prokuratorskie-zarzuty-czy-w-wyniku-pieriestrojki-jaka-sie-szykuje-w-regionie-straci-ochrone-i-poparcie-pis-u/
maczo
maczo, 28 lipca, 13:18@ pani mszaniak ty nie chcesz dobra gminy , mieszkancow tylko wlasnego dobra , rozgrywasz umiejetnie chociaz nie wszyscy na to dadza sie zlapac , @ coby trzeba byc naiwnym zeby wierzyc flagowemu , no ale to juz twoj problem , flagowy juz ugral swoje wiec zrobi swoje a co ? kiedys przekonal sie o tym byly pan wojt .
boryna
boryna, 28 lipca, 14:20Mączo A Ty co sądzisz o postępowaniu tego fotografa w Niedzwiedziu.Moze widziałeś tam ten baner reklamowy zakładu fotograficznego bo jesli tak to ocena twoja bedzie bardziej wiarygodna bo odniesiona do konkretnej osoby.
maczo
maczo, 28 lipca, 16:00@ male sprostowanie jestem "maczo "a nie jakies tam . Posluchaj zawsze pisze wiarygodnie bo uwazam ze tak powinno sie postepowac . Zadnego baneru nie widzialem , wszystkie nasze miejscowosci okryte sa reklama lub banerami czy to dobre czy zle i co z tego mamy tego nie wiem , takie czasy .Uwazam ze kazdy ma prawo do baneru czy reklamy swiat na tym stoi .Kazdy ma tez prawo do fotografowania , przeciez tysiace ,miljony fotek robi sie codziennie , takie czasy .Pisalem juz duzo wczesniej o sztucznej inteligencji to nas nie ominie wszesniej zcy pozniej chociaz niektorzy sie wzbraniaja , takie tam stare przyzwyczajenia .Wybory wygra najlepszy ten ktory w konkretny i zdecydowany sposb pzrekona mieszkancow do siebie ale rowniez do planu dzialania , ktory przedstawi konkretne obietnice i konsekwentnie bedzie je realizowal . Tego potrzebuje Miasto M.D. i tego trzeba sie trzymac nie nazwisk czy falszywych obietnic gdyz pozniej mamy to co teraz mamy .
boryna
boryna, 29 lipca, 08:32@maczo piszesz "uważam że każdy ma prawo do baneru czy reklamy świat na tym stoi" i ja się z tym w pełni zgadzam.Natomiast próbujesz lecz niestety nieudolnie uciec od najważniejszej odpowiedzi.Czy osoba która powiesiła ten baner nie płacąc za miejsce właścicielowi nieruchomości postąpiła uczciwie?. A co się okaże@maczo gdy ta osoba na co dzień uważa się za najbardziej prawego,poucza wszystkich,wytyka im błędy.A gdyby jeszcze okazało się że widzimy go, pokazuje nam się jako najbardziej prawy chrześcijanin to gdzie siódme przykazanie @maczo?
oko
oko, 29 lipca, 08:51Achtung , achtung donosiciel Mszański znowu nadaje !
pinokio
pinokio, 29 lipca, 10:25Tylko by brakowało by tacy jak ten nieuczciwy fotograf zamierzali reprezentować mieszkańców we władzach miasta i wystrtowac w najblizszych wyborach.Dzisiaj baner a jutro nie wiadomo co bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
maczo
maczo, 29 lipca, 11:03Wam zawsze cos nie pasi ,milej spokojnej Niedzieli niech sw Krzysztof ma wasw swojej opiece.
doncorleone
doncorleone, 29 lipca, 12:19Ja rozumiem że na trudne pytania przeważnie nie ma konkretnej odpowiedzi tylko kluczenie jak w twoim przypadku maczo.
maczo
maczo, 29 lipca, 12:32Prawdziwy polityk odpowie umiejetnie na kazde pytanie nie zaleznie czy pytajacy bedzie zadowolony ,wam tego brakuje wiec chetnie za oplata udziele lekcji. Donus jest piekny dzien odpocznij spokojnie bez komunikatorak
mszaniak
mszaniak, 29 lipca, 14:45@pinokio, prosze o dowody waszych pomowiem. W innym przypadku zglaszam na policje naruszenie dobr osobistych. Poza tym pinokio wy to rzeczywiscie jestescie prawdziwymi reprezentantami mieszkancow. Radni jak ku...wy sprzedajne, bo inaczej ich nie mozna nazwac. Jak choragiewki. Co innego przy wyborach co innego w radzie. Jak ludzie bezimenni i niemowy. Gdzie sa bulwary i ronda? Odciazenie skrzyzowania glownego?
pinokio
pinokio, 29 lipca, 16:32Pojedź mszaniak do Niedźwiedzia i zobacz czy jest baner a potem spytaj mieszkańców czy był jakiś baner zakładu fotograficznego to Ci zapewne odpowiedzą tylko nie klnij bo to nie ładnie i wyjdziesz na prostaka.
pinokio
pinokio, 29 lipca, 16:34A najlepiej to spytaj @kuras,@lel,@cezar
pinokio
pinokio, 29 lipca, 16:37Skoro mszaniak masz zglosic naruszenie dóbr osobistych to widocznie znasz właściciela banery bo ja nie .
pinokio
pinokio, 29 lipca, 16:41A najlepszy hit dnia to jest fakt ze @maczo oglosil sie politykiem i za opłatą będzie udzielał lekcji.Az się cisną słowa Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia
maczo
maczo, 30 lipca, 13:36Pinokio trzeba byc orlem w polityce a nie miotac sie jak ty.
pinokio
pinokio, 30 lipca, 15:22@maczo nie dość że jesteś jak sam twierdzisz prawdziwym politykiem który za kasę będzie udzielał lekcji to jak rozumiem z Twojego ostatniego wpisu jesteś też orłem w polityce tylko czy z piórami czy bez piór?.
lewy9
lewy9, 30 lipca, 22:33@maczo jak ty jesteś orłem to aż się boję pomyśleć kim jest @kuras, @lel a co dopiero @cezar...hahaha
coby
coby, 31 lipca, 12:41ale chłop pracuje! Cud że pamięta te wszystkie hasła do hohoła/pinokia/lewego9/boryny.....To musi być pracuś! Taki ruch robić na forum! Wszystko sam obsługuje chłopina.....Ale tez i nie podyskutujesz no bo z kim.....pinokio nie powie niczego innego niż boryna/hohoł czy lewy......Tak, że chłopaki - i tak jest nas więcej! Bez w względu na to ile ten "stachanowiec" otworzy nicków i tak pod każdym napisze to samo ;-)) - jak ten profesor co znał 7 języków, ale w żadnym nie miał nic do powiedzenia ;-))
lewy9
lewy9, 31 lipca, 14:21A ty coby mówiący z maczem jednym głosem ciekawe kim jesteś w folwarku zwierzęcym macza? Orlątkiem?
coby
coby, 31 lipca, 14:32jednym głosem z @maczo??? Chyba ci się coś pozajączkowało......
doncorleone
doncorleone, 31 lipca, 22:48#coby nie wiesz czasem czy Wójt przygotowuje kolejny wystep przynajmniej na takim samym poziomie jak ten niepowtarzalny niedzielny z Witowa
malarz
malarz, 01 sierpnia, 07:53Doncorleone byłem i widziałem.Pelny luz i bluz w wykonaniu Wójta podczas występu,wspaniały kontakt z publicznością a tańce z nie byle kim były wspanialym dopełnieniem mistrzowskiego kunsztu aktorskiego Wójta.Oby tak dalej Panie Wojcie a mieszkańcy zapewne są dumni że maja takiego Wójta który jest taki jak to stare powiedzonko.Do tańca i różańca.Tylko za dużo występów to też nie dobrze bo zapewne boli głowa?.
coby
coby, 01 sierpnia, 08:06"bluz".....ło matko! Co za młot.......
maczo
maczo, 01 sierpnia, 09:31Widze ze lewy i pinokio potrzebuja mojej odpowiedzi. Panowie ORLY lataja pojedynczo ,a barany chodza w stadzie.Wasze kozaczenie idziejn na marne,
malarz
malarz, 01 sierpnia, 11:07Czyli mój wpis "bluz" odniósł częściowo skutek,odezwałeś się ale nie w sprawie oceny poziomu wyczynu artystycznego Wójta.A słowo jest z piosenki Urszuli Luz blues..... .
malarz
malarz, 01 sierpnia, 11:08maczo kto z kim w parze chodzi to najlepiej wie ten kto o tym pisze z własnego doświadczenia.
coby
coby, 01 sierpnia, 12:23a brakuje ci moich wpisów @malarz? To mogę się zobowiązać, że codziennie coś do ciebie napisze ;-)). A skoro kręcą cie piosenki Urszuli - to specjalnie dla ciebie (moim skromnym zdaniem bardziej do ciebie pasujący niż "luz-bluz" ;-)): ....Sto druga frustracja Osiemsetny stres Znowu alienacja Samotnyś jak pies...... No chyba, ze na forum pojawią się "twoi kumple" - hohoł, pinokio, boryna, lewy....;-)
malarz
malarz, 01 sierpnia, 15:41@ co by podobał Ci się wystep wójta na Witowie.Zastanawiam skąd u Wójta podczas występu wziął się taki luz .Nie jeden artysta mógłby się od niego nauczyć jak nawiązać kontakt z publicznością. Może by wojt zdradził nam eliksir jaki zastosował?
doncorleone
doncorleone, 01 sierpnia, 19:56Wystep wójta jak mówią był wspaniały wiec nie rozumiem dlaczego pracownicy promocji gminy nie dołożyli wszelkich starań by rozpropagowac wśród mieszkańców gminy wystep wójta na Witowie..Mozna by było @coby to wystąpienie potraktować jako rozpoczęcie kampanii wyborczej wójta.
maczo
maczo, 02 sierpnia, 08:13Donek na kogo grasz?
coby
coby, 02 sierpnia, 10:23pracowity chłoptaś po prostu wychodzi z siebie, żeby zainteresować tematem...a tu D..A! Wszyscy mają twoje wysiłki w..tyle ;-). Zawołaj "kolegów" - tych co zwykle - to wymienicie się "przemylśleniami". Narka ;-))!
malarz
malarz, 02 sierpnia, 13:06To czemu się denerwujesz coby jeśli temat nieciekawy .Miałem nadzieję że wiesz jaki to eliksir pomógł wójtowi wznieść się na wyżyny gry aktorskiej i tanecznej na Witowie.A że tak było to sam potwierdzasz swoimi wpisami.Tylko z tym dopingiem trzeba uważać bo to już nie te lata.
mszaniak
mszaniak, 05 sierpnia, 10:45Tak jak przed rokiem, Bolesław Żaba może się pochwalić największymi oszczędnościami – wraz z żoną wójt gminy Mszana Dolna zgromadził 410 tys. zł i 550 euro. Ma dwa domy – pierwszy o powierzchni 150 m. kw. i wartości 300 tys. zł, drugi o powierzchni 60 m. kw. i wartości 30 tys. zł. Oprócz tego, w oświadczeniu majątkowym wójta można znaleźć informacje o gospodarstwie rolnym o powierzchni 1,95 ha z oborą, stodołą i garażem. Sam grunt wójt wycenia na 40 tys. zł, budynki zaś na 35 tys. zł. Bolesław Żaba jest także jednym z właścicieli działek rolnych których wartość to 20 tys. zł. Jako wójt zarobił w 2016 roku ponad 198 tys. zł. Dochodem był też zwrot kosztów służbowej podróży w wysokości prawie 3 tys. zł. Wójt jeździ nowym Volkswagenem Tiguanem o wartości 120 tys. zł, poprzedni samochód marki Opel Insignia warty 15 tys. zł podarował synowi.
mszaniak
mszaniak, 05 sierpnia, 10:46Józef Kowalczyk, burmistrz Mszany Dolnej, zgromadził 153 tys. zł oszczędności. Posiada mieszkanie o powierzchni 120 m. kw. i wartości 240 tys. zł. W ubiegłym roku w magitracie zarobił 153 tys. zł. Jeździ Toyotą Corollą Verso z 2004 roku o wartości 12 tys. zł. Nie ma żadnych długów
mszaniak
mszaniak, 05 sierpnia, 10:47chapanie naszych szlachcicow na limanowain. link do artykulu ... https://limanowa.in/wydarzenia/news;majatki-wojtow-i-burmistrzow-kto-sie-wzbogacil-a-kto-stracil,42366.html
mszaniak
mszaniak, 05 sierpnia, 13:41zapomnialem oczywiscie dodac, ze nie mialbym nic przeciwko gdyby miasto z gmina nie byly w zapasci ekonomicznej i kredytowej. Gmina juz 13 milionow dlugu ma miasto bedzie miec okolo 7-8 w 2020. Ziemia mszanska to raj dla cwaniakow samorzadowych
mszaniak
mszaniak, 06 sierpnia, 10:28Panie Zaba, wojcie gminy, czy Pan juz jest takim nierobem i matolem ekonomicznym? Przeciez z Pana gminy klienci gospodarstw agro korzystaja z wedrowek po Lubogoszczy i w interesie gminy jest mimo wszystko ta wieza. Przeciez klienci agro z Pana gminy beda miec dodatkowa atrakcje jakim jest punkt widokowy a przez to gospodarstwa wiecej ludzi i zarobek. Jesli wybierzecie tego kretyna na wojta to sami sobie w tych wsiach jestescie winni tego co macie. Punkt widokowy powinien inaczej wygladac niz wieza ale coz. Za limanowa.in ... https://limanowa.in/wydarzenia/news;miasto-samo-zbuduje-wieze-widokowa,42374.html ... Mszana Dolna. Zagórzańskie samorządy przy współpracy z LGD miały wybudować wieżę na Lubogoszczy. Ostatecznie, przedsięwzięciem zajmie się tylko miasto Mszana Dolna, które teraz musi uporać się z formalnościami. Samorząd miasta Mszana Dolna finalizuje już sprawy związane z zakupem gruntu, na którym ma powstać wieża widokowa. To niewielka działka o powierzchni około 3 arów, znajdująca się na szczycie góry Lubogoszcz. - Budowa wieży została już uzgodniona z Nadleśnictwem, na szczęście nie jest to obszar Natury 2000 - mówi w rozmowie z nami Józef Kowalczyk, burmistrz Mszany Dolnej, który przyznaje że znacznie ułatwia to przeprowadzenie spraw formalnych. Te jednak i tak pochłaniają sporo czasu. Miasto wciąż nie ma jeszcze pozowlenia na budowę i jest na etapie opracowywania dokumentacji. Wiadomo natomiast, że magistrat będzie realizował inwestycję w pojedynkę. Mimo wstępnych rozmów, miasto ostatecznie nie zwróciło się do władz gminy Niedźwiedź o włączenie się do przedsięwzięcia. Taka prośba została natomiast wystosowana do władz gminy Mszana Dolna, jednak tu odpowiedź była odmowna. - Popieramy tę inicjatywę, ale nie weźmiemy w niej udziału - powiedział nam wójt Bolesław Żaba....
mszaniak
mszaniak, 06 sierpnia, 10:39@kris500, @pinokio, @malarz, @boryna, z tego co przyjrzalem sie sprawie zadnych banerow wywieszanych nie bylo. To typowy wasz fake news. pomowienia. Jesli tak jest to zlozcie zawiadomienie, ale tego nei zrobicie bo to zmyslona histroia. NIE NABIERAC sie na numery tych pajacow.
coby
coby, 06 sierpnia, 11:57matoł ekonomiczny wydawałby pieniądze na coś co i tak powstanie, a z czego wszyscy będą mogli korzystać ;-)). A taka wieża ta z pewnością ściągnie mnóstwo turystów i wreszcie gospodarstwa "agro" się odbiją......... @zbawca2014 miał jednak 150% racji pisząc o "czarodzieju"....
mszaniak
mszaniak, 06 sierpnia, 12:01napisze jeszcze raz apropo banerow. nie wiem czy komentarz mi zjadlo czy byl edytowany nie przeze mnie, ale chcialbym zapytac was @malarzu, @pinokio, @doncorleone. Pewnie wiecie albo ukrywacie, ale zauwazylem jedna ciekawe rzecz. Czy kojarzynie pewne miejsce reklamowe na starowiejskiej bieglego rewidenta? otoz chialbym was zapytac jak skomentujecie fakt ze konstrukcja zelazna na ktorej byla reklama stoi tam bezprawnie? W miejscu gdzie jest grunt nalezy do miasta a wlasciciel nie ma zadnych zgod i umow na dzierzawe. Sprawcie sobie dokumenty bo ja sprawdzilem. Co wiecej wlasciciel nie zaplacil ani zlotowki z tytulu utrzymania baneru reklamowego na gruncie miejskim. I co chlopaki? Ktos tu lamie chyba prawo albo niedoplenil obowiazku? Zostaliscie razem z miastem obnazeni z klamstwa moi drodzy. Do odpowiedzi poprosze tutaj pana pulkownika czy majora bo tez z tymi stopniami jest zamet. Jest tutaj obecny wszem i wobec na forum niech zatem zabierze glos na temat swego pupila i jego reklam na starowiejskiej. Czekam na odpowiedz
mszaniak
mszaniak, 06 sierpnia, 12:04@coby ktos mui za to zaplacic, samo sie nie sfinansuje. gdyby gmina dolaczyla wowczas srodkow byloby wiecej dzieki czemu moznaby zrobic tam cos wiecej. Mowie ze kazda atrakcja to atut w ofercie. Zerujecie na naszym miescie. Cale wasze zycie wiejskie toczy sie wokol mszany dolnej. Bierzecie a nic nie chcecie dac od siebie. chyba ze nie stac was bo zrobiliscie 13 milionow dlugu to zrozumiale ze nie macie pieniedzy
cezar
cezar, 06 sierpnia, 12:12No @mszaniak chłopie ale popłynąłeś z ta wieżą, jest to jedyne marzenie mieszkańców gminy nie drogi i chodniki których brak nie ma wpływu na agroturystykę lecz właśnie wieża. Zaczynasz czarować a ja chyba uwierzę że to ty jesteś tym super czarodziejem sławionym w wierszach na portalach.
coby
coby, 06 sierpnia, 13:13ktoś musi zapłącić i jak widać zapłaci! Po co ma gmina wydawać kasę wobec tego? Jakby Mszana chciała profesjonalnie do tematu podejść to zrobiłaby biznes plan, Mszana przedstawiła wiarygodną analizę o ile wzrośnie liczba turystów dzięki tej wieży to, jakie z tego mogą być korzyści to....... można by się zastanawiać....Ale na takie "argumenty"/banały typu "każda atrakcja to atutu" to mogę tylko podziękować wójtowi że zachowuje zdrowy rozsądek ;-) i nie wywala kasy niepotrzebnie ;-) A jakby tak @mszaniak babę z brodą sprowadzić do Mszany....? To też byłaby atrakcja....Jak sądzisz? Ile to przyciągnęłoby turystów?
pinokio
pinokio, 06 sierpnia, 13:53Cezar ty lepiej powiedz co z tym banerem nieuczciwego fotografa i czy czasem gdzieś nie wisiał a nie zapłacił
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM