silverzlotnik 09.08.2019
Niedziela, 18 sierpnia 2019r. · Imieniny: Heleny, Bronisławy
Łazarczyk 11.05

Chłopiec zatruł się chlorem. Pędzącym do szpitala rodzicom pomogli policjanci

Net-Factory 19.07.2019
04 sierpnia, 16:13
Autor: jbudacz

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Limanowej udzielili pomocy rodzicom, wiozącym do szpitala swojego synka, który prawdopodobnie zatruł się chlorem. Na sygnałach uprzywilejowania został przez policjantów przewieziony do szpitala.

2 sierpnia policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pełnili służbę na terenie miasta. Kilka minut po 17.00  w centrum Limanowej, obok radiowozu zatrzymał się pojazd, z którego mężczyzna krzyczał o pomoc. W trakcie krótkiej rozmowy funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wiezie do szpitala swojego 4-letniego synka, który prawdopodobnie zatruł się chlorem. Mundurowi z uwagi na wzmożony ruch na terenie miasta oraz silne zdenerwowanie mężczyzny, który kierował samochodem natychmiast zabrali dziecko i jego matkę do radiowozu, a następnie „na sygnałach” przewieźli do szpitala. Po przybyciu do placówki medycznej na dziecko i mamę czekała już pomoc. Lekarze stan chłopczyka określili jako zagrażający życiu. W takiej sytuacji liczy się każda minuta. Na szczęście pomoc przyszła na czas.

Chłopczykowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim rodzicom i opiekunom przypominamy, że w czasie urlopu szczególnie należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo naszych pociech.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM