wojkop - darmowa
środa, 24 kwietnia 2019r. · Imieniny: Grzegorza, Aleksandra
celmet

Oświadczenie Piotr Dolla

net-factory - 30.01
13 października, 16:24
Autor: jbudacz

Oświadczenie redakcji „Wieści Gór” do oświadczenia Jana Puchały. Artykuł „Dziesiątka Dolla” przebiła „Piątkę Morawieckiego” z dn. 04 października br. nie widnieje w gazecie „Wieści z Gór”.

Kolejne kłamstwo, którego dopuszcza się Jan Puchała w swoim oświadczeniu, iż w materiale cyt. „zasugerowano niezgodnie z prawdą, iż popieram Pana Piotra Dolla jako kandydata na Wójta Gminy Mszana Dolna”. W materiale cytowanym przez starostę nie pada nazwisko Jan Puchały. W analizowanym przez starostę artykule pt. „Forum Ekonomiczne w Krynicy, czyli „Mini-Davos” Europy Środkowo-Wschodniej” jest zamieszczona fotorelacja na jednej z nich jest starosta Jan Puchała w serdecznym uścisku z Piotrem Dollem. Artykuł odnosi się do Forum Ekonomicznego, które odbyło się w Krynicy-Zdrój, a więc analogicznie fotografia nawiązuje do ww. spotkania.

W związku z powyższym prosimy o niewprowadzanie w błąd Odbiorców. Należy odstawić emocje na bok i dokładnie przeanalizować treści, co do których ma się ewentualne uwagi. Taka umiejętność nie powinna budzić wątpliwości, zwłaszcza jeżeli ma się wykształcenie wyższe i pełni się funkcję Starosty Limanowskiego. Z wyrazami szacunku Redakcja

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM