Wtorek, 26 marca 2019r. · Imieniny: Teodora, Emanuela
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Laura Wróbel z Męciny pierwszą obywatelką naszego regionu w 2019 roku

net-factory - 30.01
05 stycznia, 09:29
Autor: jbudacz

W tym roku pierwsze dziecko urodzone na terenie powiatu limanowskiego to dziewczynka. We wtorek, 1 stycznia o godzinie 00.05 w limanowskim szpitalu przyszła na świat Laura, córeczka państwa Anity i Krzysztofa Wróbel z Męciny.

2 stycznia, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga wraz z Wicestarostą Agatą Zięba, dyrektorem szpitala Marcinem Radziętą oraz z kierownikiem oddziału noworodkowego lek. Ewą Sarotą – Olesiak odwiedzili pierwszą mieszkankę powiatu limanowskiego przekazując jej upominek i życzenia.

Włodarze pogratulowali również rodzicom dla drugiego urodzonego w 2019 roku noworodka, współdzielącego salę z malutką Laurą. Drugim dzieckiem, które przyszło na świat w nowym roku jest Kacper.

– Dla maluszków składamy najlepsze życzenia, dużo zdrowia, siły i wszelkiej pomyślności. Dzieci, które przychodzą na świat to zawsze ogromna radość. Dlatego chcemy razem z rodzicami współdzielić dzisiaj to szczęście – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, składając rodzicom i dzieciom najlepsze życzenia.

Źródło:powiat.limanowski.pl

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM