wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet

Otwarcie nowej siedziby Biblioteki Publicznej w Łostówce

net-factory - 30.01
01 lutego, 17:22
Autor: mantosz

Biblioteka Publiczna w Łostówce ma nową siedzibę. Księgozbiór został przeniesiony z budynku szkoły do wyremontowanych pomieszczeń w remizie OSP. Czytelnicy mają teraz do dyspozycji wypożyczalnię oraz czytelnię ze stanowiskiem komputerowym. Biblioteka jest czynna w poniedziałki i środy od 15.00 do 19.00 oraz w czwartki od 16.00 do 18.00.

Oficjalnego otwarcia dokonali wójt Bolesław Żaba, przewodniczący Rady Gminy Mszana Dolna Jan Chorągwicki, sołtys Maria Farganus oraz najaktywniejsza czytelniczka Natalia Chorągwicka. Biblioteka Publiczna w Łostówce istnieje od 2 września 1996 r. Powstała z inicjatywy radnego Jana Chorągwickiego.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 02 lutego, 12:47pare regalow, tynk na scianach i taka impreza? zenuja gmina byla jest i bedzie. a gdzie pracownia komputerowa na 10 stanowisk? gdzie kacik prasowy z gazetami? gmina mzana dolna jest gmina teoretyczna
maczo
maczo, 03 lutego, 08:32Witamy nowa pania naczelna redaktor TV 28
cudna
cudna, 03 lutego, 11:22A mnie ciekawi czy w tej bibliotece będzie tak jak w Mszanie Dolnej po kumotersku radni będą mieli zatrudnione żony radny Surówka ,a potem wdzięczności nadskakuje Burmistrza i milczy na sesjach ,natomiast "cioci imieninach"atakuje Burmistrza i Dyrektorkę biblioteki hahaha ale mamy radnego ? raz w PIS innym razem w PO
edi
edi, 03 lutego, 16:49gratulacje za objęcie stanowiska nowej szefowej portalu i dużo wytrrwałości życzymy. liczymy na obiektywizm, bo do tej pory z tym różnie bywało
jolanta40
jolanta40, 03 lutego, 17:10To jest "dobra zmiana". W końcu, ktoś odpowiedni, kto czuje puls regionu. Też życzę Pani powodzenia, bo informacja na naszym terenie, nie była taka konkretna. Liczę, że to się zmieni i będziecie publikować wszystkie informacje z całego regionu. Trzymam za panią kciuki cały nowy zespół.
zabuniam
zabuniam, 03 lutego, 19:48Od razu widać kobiecą rękę w portalu.Jest regulamin.
saruk
saruk, 04 lutego, 11:02A mnie jest szkoda starego TV28,z komentarzy zawsze coś między wierszami człowiek coś się dowiedział.A dziś cisza.
mszaniak
mszaniak, 04 lutego, 11:16To kto jet tym tym nowym wlascicielem tego portalu?
mszaniak
mszaniak, 04 lutego, 11:17poza tym ame wypadki, a nie ma nic co dzieje sie waznego u nas. Chociazby sfalszowane wybory na Lubomierzu. Konflikt burmistrz z rada. Albo co to za fucha dla Antoniego? badanie nowego ukladu. Same wypadki i pierdoly
pyton
pyton, 04 lutego, 11:35@saruk taaaaaak zgadzam się ,widocznie boją się , że [ emeryci ] milicja /policja przy władzy to ich namierzy . Tylko nie rozumie czemu radnym mowę na sesjach odebrało ? lęk przed milicją /policją ,kto zgadnie ile jest związanych z obecną władzą ? w radzie.
kombinator
kombinator, 04 lutego, 12:32Nie ma co narzekać bo gmina jest w dobrych rękach tak przynajmniej brzmiało hasło wyborcze. Co zaś się tyczy milczenia waszych radnych miasta na sesjach to chyba przyjęli zasadę "szczerość rodzi nienawiść a ustępliwość przyjaciół". A co zaś się tyczy zachowania jednego z waszych radnych o którym napisano powyżej to tutaj można powiedzieć"każdy orze jak może" i pokażcie mi grabie które grabią od siebie?
pyton
pyton, 04 lutego, 14:02@kombinator widzę że dzielisz radę na waszą i naszą , a która to nasza rada ? czyli Twoja z Panią Burmistrz na czele .To masz gust ? i dobre hasło wyborcze "dobrych rękach " tylko coś mi się wydaje, że to są obie lewe ręce .
kombinator
kombinator, 04 lutego, 16:23@pyton słowa "gmina w dobrych rękach" to hasło wyborcze kandydata na Wójta Pana Żabę który wygrał a skoro wygrał to większość uznała że tak jest. Co zaś się tyczy słowa "waszych radnych" to użyłem je bo nie jestem mieszkańcem waszego miasta. Jeśli @pyton jesteś mieszkańcem miasta to chyba wiesz że pani burmistrz była z innego komitetu niż większość radnych i może wiesz że są razem bo ja skąd mam wiedzieć.
pyton
pyton, 04 lutego, 19:05@kombinator nie znam hasła wyborczego, ani Wójta Pana Żaby ,ani Pani Burmistrz Pękały ,ale z tego co piszesz jest to hasło wyborcze Pana Wójta ,z kolei z tego co słyszę o Pani Burmistrz ? dla poprawy humoru nuć sobie tylko refren piosenki "Au sza la la la"
kombinator
kombinator, 04 lutego, 20:04@pyton a ja nie znam ani Pana Żaby ani Pani Pękały ale gdy podczas sesji Rady Miasta Mszana Dolna(obejrzałem w internecie) dotyczącej uchwalenia budżetu na rok 2019 usłyszałem jej wystąpienie na tej sesji w tej kwestii (zgadzam się z budżetem) to zadałem sobie pytanie : czy ta pani rozumie co to znaczy być włodarzem miasta???. Ale większość mieszkańców waszego miasta postawiło na taki wybór i trzeba ten demokratyczny wybór uszanować. W życiu nie raz się mylimy ale zawsze można się poprawić i tego życzę zarówno mieszkańcom miasta jak i gminy Mszana Dolna.
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM