wojkop - darmowa
Sobota, 20 kwietnia 2019r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
celmet

Mszana Dolna. Spotkania burmistrz Anny Pękały z mieszkańcami miasta

net-factory - 30.01
10 lutego, 22:06
Autor: mantosz

Spotkanie z mieszkańcami ulicy Słonecznej odbyło się z inicjatywy radnego Radosława Rusnarczyka. Wzięli w nim udział przewodniczący Rady Miasta Janusz Matoga oraz radny Bogdan Surówka.

Uczestnicy zebrania byli zainteresowani przede wszystkim kontynuacją budowy kanalizacji oraz naprawą drogi zniszczonej podczas pierwszego etapu prac. Pytali również o inne inwestycje na terenie miasta: budowę Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiej Biblioteki oraz ronda na ulicy Orkana. Burmistrz i radni zapewnili, że ich działania są skierowane na pozyskiwanie środków na dokończenie prac, a istotną rolę w budowaniu strategii rozwoju miasta odegrają konsultacje społeczne. Burmistrz Pękała spotkała się dotychczas z mieszkańcami ulic Mroza i Spadochroniarzy. Oba zebrania dotyczyły kwestii budowy lub remontu dróg. Kolejne spotkanie dotyczące ulicy Spadochroniarzy odbędzie 12 lutego w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „Słoneczny”.

Fot. www.gorce24.pl

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
kombinator
kombinator, 11 lutego, 06:42A czy redakcja nie ma relacji z tego spotkania bo wtedy można by było się przekonać jak to władza informowała zebranych jak zamierza pozyskiwać lub już pozyskuje środki na te inwestycje. Jak to mówią "po czynach ich poznacie" więc trzeba mieszkańcy miasta uzbroić się w cierpliwość oby to tylko nie były puste obietnice ale zima się kończy więc zobaczycie?
pyton
pyton, 11 lutego, 09:49Słyszę po raz kolejny o strategi miasta z ust Pani Burmistrz tylko nie wiem czy ta pani wie co to znaczy ? i z czym to się wiąże Pomysł strategi dla miasta był b.dobry ,ale 15 lat temu kiedy miasto posiadało majątek ,a teraz kiedy wysprzedano wszystko to strategia ? kiedy nie ma aktualnego planu zagospodarowania ? Pani Burmistrz bajeczki opowiada bo myśli że kreska na mapie uszczęśliwi mieszkańców ,bzdury Prawdziwa strategia miasta na dzień dzisiejszy to zerknąć w komputer i na co można pozyskać pieniądze i podjąć decyzję pisząc wnioski o środki i nie na obiadki chodzić tylko ruszyć się za pieniędzmi !
maczo
maczo, 11 lutego, 10:02Widac ze pani burmistrz jest dla mieszkancow a nie dla pseldo lokalnych politykow
oko
oko, 11 lutego, 10:16Pani Burmistrz będzie mile widziana tam gdzie ma powstać zbiórka selektywna śmieci ,mieszkańcy bardzo się cieszą z tego powodu że powstaje obok ścieżki rowerowej i pensjonatu "Szczebel",a także oś. bloków Krakowska już dziś zastanawiają się zmianą będzie to osiedle szczurów ? i czego będzie więcej szczurów czy ludzi na ścieżce rowerowej ?
doncorleone
doncorleone, 11 lutego, 15:49@oko już nie kreśl takich czarnych scenariuszy. Zima zejdzie i zobaczymy co się będzie działo.Dla mnie jest niezrozumiałe by zaczynać budowę Domu Kultury bez żadnego dofinansowania. Byśmy się nie doczekali podobnego obiektu jak dzisiaj wygląda Miejska Biblioteka i też miała być realizowana a czy będzie?. Czy włodarze miasta biorą pod uwagę co się będzie działo z ruchem ulicznym na skrzyżowaniu w jego otoczeniu w momencie oddania dwóch inwestycji na Orkana?. Ja przewiduję Sodomię i Gomorię.
Proponowane artykuły
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM