Wtorek, 26 marca 2019r. · Imieniny: Teodora, Emanuela
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Limanowa. Nieoficjalny program Dni Limanowej 2019

net-factory - 30.01
13 marca, 17:53
Autor: wiktoriaw

Dni Limanowej to z pewnością wydarzenie, na które czeka każdy mieszkaniec powiatu limanowskiego. Różne atrakcje, konkursy oraz gwiazdy wieczoru, umilają czas uczestników imprezy. Jak co roku każdy znajdzie coś dla siebie!

W roku 2018 Dni Limanowej odbyły się w dniach od 21 do 22 lipca na placu przy ul.Bronisława Czecha 4, na scenie wystąpiła: Doda z zespołem Virgin, Lachersi oraz Góralsi.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w tym roku najprawdopodbniej na scenie wystąpią gwiazdy takie jak: Krzystof Cugowski i Kasia Kowalska

Krzystof Cugowski- polski wokalista rocowy, sanator VI kadencji. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w Lublinie. Studiował prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Słodowskiej. W 1969 założył zespół Budka Suflera, w którym był woklistą. Największy sukces w Jego karierze przyniosła płyta "Nic nie boli, tak jak życie"

Kasia Kowalska- polska piosenkarka rockowa, kompozytorka, autorka tekstów piosenek, producentka i aktorka, reprezantantka Polski w 41.Konkursie Piosenki Eurowizji. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w zespole Evergreen. Zdobywczyni trzech Fryderyków.


Zapytaliśmy Urząd Miasta o dokładny program Dni Limanowej. Uzyskaliśmy odpowiedź  "impreza odbędzie się 13-14 lipca" - mówi Sara Kościółek, rzecznik prasowy.

W sprawie wyboru gwiazdy zostaliśmy skierowani do Limanowskiego Domu Kultury, jednak na tą chwile nie udzielono nam odpowiedzi dotyczącej dokładnego programu.

Informacja będzie aktualizowana.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM