SS-Auto - 10.05
Niedziela, 26 maja 2019r. · Imieniny: Filipa, Pauliny
celmet

Limanowa. Ekstremalne warunki na ul.Fabrycznej

Łazarczyk 11.05
14 maja, 07:09
Autor: wiktoriaw

Przejazd przez ul.Fabryczną to nie lada wyzwanie dla mieszkańców osiedla. Zły stan drogi do strefy gospodarczej, został zgłaszany wielokrotnie. Z roku na rok, mieszkańcom obiecywany jest nowy asfalt, jednak w dalszym ciągu nie podjęto żadnych kroków w celu modernizacji dziurawej drogi.

Ul. Fabryczna znajdująca się w strefie gospodarczej, przy której rozpoczęto budowę bloku z pewnością odstrasza potencjalnych kupców nowych mieszkań, to tylko dwa z wielu argumentów potwierdzających słuszność uwag, dotyczących stanu nawierzchni drogi. Co więcej mieszkańcy podczas codziennej jazdy muszą omijać dziury, które niszczą zawieszenia ich samochodów.

Zapytaliśmy Urząd Miasta oraz radnego tego osiedla Piotra Musiała, czy zostały podjęte jakieś kroki w związku ze złym stanem asfaltu. Uzyskaliśmy poniższą odpowiedź:

-"I jest tylko cierpliwość, sam czekam kiedy Powiat przekaże drogę wjazdową na strefę gospodarczej to zadanie jest realizowane z jednego programu wraz z osiedlem Witosa i przyległymi ulicami a nie gospodarnością było by teraz robić asfalt na ul. Fabrycznej gdzie buduje się blok. Kilka krotnie podnosiłem ten temat na sesji rady miasta" - tłumaczy radny Piotr Musiał.

Net-Factory 15.05
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM