silverzlotnik 09.08.2019
Poniedziałek, 16 września 2019r. · Imieniny: Edyty, Kornela
Łazarczyk 11.05

Dobra. 6 czerwca odbędzie się VI Piknik Integracyjny "Razem Raźniej"

Net-Factory 19.07.2019
03 czerwca, 08:23
Autor: pgrab

6 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Dobrej odbędzie się VI Piknik Integracyjny "Razem Raźniej".

Wydarzenie organizują nauczyciele Ośrodka przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Najlepiej Razem". Od sześciu lat jest ono przede wszystkim okazją do spotkania się i wspólnej zabawy uczniów, rodziców, nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Dzięki temu uczniowie integrują się ze środowiskiem lokalnym.
 
Dla uczestników Pikniku przygotowane zostały różnorodne atrakcje. Organizatorzy zadbali o bogaty program dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, który nie pozwoli nikomu się nudzić. Najpierw odbędzie się przedstawienie teatralne - inscenizacja baśni pt. ,,Dwie Dorotki".  Kolejnym punktem programu będzie V Mini Festiwal Aktywności Muzycznej Dzieci i Młodzieży, w którym wszyscy chętni pod kierunkiem nauczycieli, będą mogli zaprezentować swoje talenty muzyczne i artystyczne.

Następnie odbędzie się pokaz jazdy konnej zorganizowany przez Stowarzyszenie „Kasztanka" z Laskowej, a po nim zabawy z klaunem, w którego wcieli się gościnnie nauczyciel ZSS nr 7 STO w Krakowie – Daniel Korczykowski.  Podczas pikniku uczniowie Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku zaprezentują sztuki walki. Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się razem z zespołem muzycznym „FAYRANT". Będą też wspólne gry, zabawy i konkursy z nagrodami na świeżym powietrzu, malowanie twarzy, malowanie figurek porcelanowych i z masy solnej, zabawy sensoryczne, wystawa i kiermasz prac plastycznych.
 
Organizację pikniku wsparli liczni sponsorzy, dzięki którym zostaną przygotowane ciasta, sałatki, soki oraz grill. Będzie też kącik z watą cukrową i popcornem. 
 
Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać służby, tj. OSP z Dobrej, funkcjonariusze z Komendy Policji w Limanowej oraz komisariatu Policji w Zawadce, którzy udostępnią samochody policyjne i strażackie. 
 
Wszystkie dzieci podczas wspólnej zabawy otrzymają nagrody lub słodkie upominki, a uczestnicy Mini Festiwalu i innych konkursów także zostaną nagrodzeni oraz otrzymają dyplomy i wyróżnienia.
 
 źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej

 

 
Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM