reklama tygodnik sadecki
Poniedziałek, 16 września 2019r. · Imieniny: Edyty, Kornela
Łazarczyk 11.05

Niedźwiedź. Radny gminy złożył mandat

Net-Factory 19.07.2019
05 czerwca, 10:12
Autor: mantosz

Radny gminy Niedźwiedź złożył mandat radnego. Łukasz Sułkowski zdecydował, że nie chce brać udział w pracach rady, a tym samym i pełnić tą funkcję.

 Z nieoficjalnych informacji pozyskanych przez nasz portal wynika, że najważniejszym powodem, który miał wpływ na podjecie takiej decyzji przez radnego Łukasza Sułkowskiego, był brak porozumienia z władzami gminy na temat realizacji niektórych przedsięwzięć. Jednak, to tylko spekulacje, które nie podziela sam zainteresowany.

- W związku z rozpoczęciem przeze mnie nowej pracy nie będę wstanie pełnić dalej funkcji radnego. Każde podjęte działania zawsze staram się wykonywać sumiennie dlatego nie mogę zgodzić się na pełnienie tak ważnego stanowiska „z doskoku”. Pragnę poinformować że z dniem dzisiejszym tj. 27 maja zrzekam się mandatu radnego Rady Gminy Niedźwiedź. Pragnę serdecznie podziękować Panu Wójtowi Rafałowi Rusnakowi, Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Zenonowi Dziedzicowi, kolegom i koleżankom radnym oraz w szczególności mieszkańcom, którzy oddali na mnie głos. Całej Radzie Gminy życzę sukcesów i wytrwałości w podejmowanych decyzjach - napisał do nas w mailu były juz radny Łukasz Sułkowski.

Łuksz Sułkowski jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych startował z listy urzędującego wójta gminy Rafała Rusnaka, który jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM