reklama tygodnik sadecki
Poniedziałek, 16 września 2019r. · Imieniny: Edyty, Kornela
Łazarczyk 11.05

Mszana Dolna/ Kraków. Nagroda dla Młodego Asyżu i Urszuli Antosz-Rekuckiej

Net-Factory 19.07.2019
08 czerwca, 22:59
Autor: mantosz

Młodzież z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej zajęła I miejsce z wyróżnieniem w VI edycji projektu edukacyjno – wychowawczego „Oblicza Dialogu. Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju” prowadzonego przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Młodzież realizowała temat "Przy wspólnym stole. Obrzędy i tradycje kulinarne w różnych kulturach i religiach".

- Nasza grupa z entuzjazmem przyjęła temat tegorocznej edycji projektu, gdyż niektórzy z nas kształcą się w profilu gastronomicznym. Udział w projekcie poszerzy zatem ich kompetencje i wiedzę zawodową, a oni będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w praktyce - w ramach projektu oraz po jego zakończeniu – czytamy na oficjalnym profilu grupy prowadzonej przez Urszulę Antosz-Rekucką.

Młodzież przygotowała m.in. żydowskie bajgle, hummus z izraelskimi przyprawami, mazurki kajmakowe, ucztę paschalną, purimowe ciasteczkaindyjski koktajl, kawę po turecku oraz szpinakowe gniocchi z sosem pomidorowym, parmezanem i świeżymi ziołami. 

fot. Urszula Antosz-Rekucka, Młody Asyż

https://www.youtube.com/watch?v=68ts7cum0kk&feature=player_embedded&fbclid=IwAR1ZUZihXqcNh0XiJ6ThyxcBkIYDDfuCHH4XxqZK028G0aaRt2mg5ZgPTRk
Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM