Piątek, 10 lipca 2020r. · Imieniny: Filipa, Amelii
styczen mieszkania 28.05-28.06
Augustyn

. Mszana Dolna/ Kraków. Nagroda dla Młodego Asyżu i Urszuli Antosz-Rekuckiej

Net-Factory - 18.05.2020
08 czerwca, 22:59    autor: mantosz   wyświetlenia: 5083

Młodzież z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej zajęła I miejsce z wyróżnieniem w VI edycji projektu edukacyjno – wychowawczego „Oblicza Dialogu. Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju” prowadzonego przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Młodzież realizowała temat "Przy wspólnym stole. Obrzędy i tradycje kulinarne w różnych kulturach i religiach".

- Nasza grupa z entuzjazmem przyjęła temat tegorocznej edycji projektu, gdyż niektórzy z nas kształcą się w profilu gastronomicznym. Udział w projekcie poszerzy zatem ich kompetencje i wiedzę zawodową, a oni będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w praktyce - w ramach projektu oraz po jego zakończeniu – czytamy na oficjalnym profilu grupy prowadzonej przez Urszulę Antosz-Rekucką.

Młodzież przygotowała m.in. żydowskie bajgle, hummus z izraelskimi przyprawami, mazurki kajmakowe, ucztę paschalną, purimowe ciasteczkaindyjski koktajl, kawę po turecku oraz szpinakowe gniocchi z sosem pomidorowym, parmezanem i świeżymi ziołami. 

fot. Urszula Antosz-Rekucka, Młody Asyż

https://www.youtube.com/watch?v=68ts7cum0kk&feature=player_embedded&fbclid=IwAR1ZUZihXqcNh0XiJ6ThyxcBkIYDDfuCHH4XxqZK028G0aaRt2mg5ZgPTRk
Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab