Łazarczyk 11.05
Poniedziałek, 20 stycznia 2020r. · Imieniny: Fabiana, Sebastiana
reklama tv28 - ladna

Konrad Nawara do końca dzielnie walczył z nowotworem, ale ten okazał się bezlitosny

CARLINE Transport Samochodowy
17 sierpnia, 11:39    autor: pgrab   wyświetlenia: 12077

- Wszyscy jesteśmy pogrążeni w wielkim żalu i ciężko pogodzić się nam z wolą Ojca - napisała na swoim profilu facebookowym Iwona Nawara. Przyjaciółka Konrada Nawary przekazała smutną wiadomość o śmierci kolegi.

Po ponad dwóch latach Konrad Nawara przegrał walkę z nowotworem. Stawił chorobie czoła, a dzięki Waszej pomocy uwierzył, że można mieć nadzieję na wygranie tej nierównej walki. Na wszystkich wiadomość o śmierci Konrada spadła jak grom z jasnego nieba. - Miało być dobrze, Konrad z uśmiechem odszedł do Domu Pana...to tylko jeden z kilkuset komentarzy, które pojawiły się w internecie, po tym jak informację o śmierci Konrada - przekazała Iwona Nawara: - Wierzymy jednak w to, że tam w niebie skąd teraz na nas spogląda jest szczęśliwy i spełniony, bo jego misja na ziemi już się wykonała. Prosimy o modlitwę za jego Duszę.

To właśnie w internecie dla Konrada trwała zbiórka pieniędzy na leczenie, ale pomoc przyszła od ludzi ze świata rzeczywistego. Nawet ci, którzy go nie znali wspierali go nie tylko datkami, ale też dobrym słowem. To właśnie słowa otuchy, nadziei i wsparcia dawały mu siłę do walki z nowotworem. Konrad dzielił się z nami wszystkimi każdą dobrą...i złą informacją, którą otrzymywał od lekarzy. Walczył dzielnie... do samego końca, ale chłoniak okazał się bezlitosny. Rzeczywiście Konradzie nie tak, to miało się skończyć...

Modlitwy za śp. Konrada Nawarę odbędą się w:

Sobotę: 17 sierpnia o godzinie 18.00 w Kościele w Olszówce
Niedzielę: 18 sierpnia o godzinie 18.00 w Kościele w Olszówce 
Poniedziałek: 19 sierpnia o godzinie 18.00 w Kaplicy w Mszanie Dolnej

Pogrzeb śp. Konrada Nawary odbędzie się we wtorek 20 sierpnia o godzinie 14.00 w Kościele w Olszówce. O godzinie 13.00 w tym dniu przed mszą pogrzebową odbędą się modlitwy.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM