Kasina SKi -21.01
Piątek, 24 stycznia 2020r. · Imieniny: Felicji, Tymoteusza
Łazarczyk 11.05

Limanowa. Rusza remont drogi w rynku, przygotujcie się na utrudnienia

Net-Factory 08.01.2020
09 października, 08:53    autor: pgrab   wyświetlenia: 1576

Uwaga kierowcy, piesi i pasażerowie! 14 października (poniedziałek) od godz. 12.00 rusza remont odcinka drogi krajowej Nr 28 wokół rynku.

W związku z remontem, nastąpi całkowite zamknięcie ruchu kołowego wokół rynku. W mieście zostanie zmieniona organizacja ruchu i wyznaczone objazdy - prosimy zwracać uwagę na znaki drogowe.

W ramach prac remontowych zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni wraz z podbudową, powstaną nowe chodniki, zmieniony zostanie układ drogi. Utworzona zostanie zatoka przystankowa dla komunikacji miejskiej. Inwestycja ma na celu poprawę przejezdności oraz bezpieczeństwa w ruchu samochodowym i pieszym.

Inwestorem całego przedsięwzięcia jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wspólnie z Miastem Limanowa. Dzięki całkowitemu zamknięciu ruchu pomimo bardzo szerokiego zakresu robót czas zamknięcia będzie krótki i planowany jest na 1,5 miesiąca.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy podporządkowywać się oznakowaniu objazdów. Aby  w przyszłości było lepiej, wygodniej, bezpieczniej i ładniej musimy przez pewien czas znosić trudności.

inf. Miasto Limanowa

 
Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM