Poniedziałek, 1 czerwca 2020r. · Imieniny: Jakuba, Konrada
bdart 03.05.
maski 23.04

. Region. Zapisz drużynę do EL-KAG LIGI FUTSALU

Net-Factory - 18.05.2020
22 października, 13:52    autor: pgrab   wyświetlenia: 3062

Ruszyły zapisy do El-Kag Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Wielka gra, emocje, dramaturgia i wspaniały poziom sportowy powraca na sądecką halę.

W tym roku system grania nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę po dziesięć zespołów. W przypadku większego zainteresowania nie wykluczamy poszerzenia II Ligi. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe. Łącznie każdy zespół rozegra 13 spotkań. Dodatkowym smaczkiem rywalizacji będzie Puchar Ligi Futsalu który jest częścią rozgrywek. El-Kag Liga Futsalu ponownie zagości na największej hali sportowej w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34.– dodaje Łukasz Frączek organizator rozgrywek

            W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania będą fantastyczne nagrody o łącznej puli 20.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie drużyny, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu, vouchery do naszych partnerów oraz nagrody finansowe.

Pierwsza kolejka El-Kag Ligi Futsalu startuje już 5 listopada 2019 roku. Zakończenie ligi planujemy na 14 marca 2019 r, tradycyjnie Galą Zakończenia w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

Już dziś ZAPISZ swoją drużynę !!!

Więc informacji na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligafutsalu/

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab