Poniedziałek, 1 czerwca 2020r. · Imieniny: Jakuba, Konrada
Celmet 1.02-
okna 15.05-15.06

. Gmina Mszana Dolna. Nowe miejsca przystankowe przy "krajówce"

Net-Factory - 18.05.2020
04 listopada, 17:00    autor: pgrab   wyświetlenia: 26985

Przy DK 28, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 964 w Kasinie Wielkiej powstało miejsce przystankowe (w pobliżu sklepu "Żabka"). Postawiono również wiaty przystankowe, które chronią pasażerów przed wiatrem, słońcem i deszczem.

- Mieszkańcy z pewnością będa zadowoleni z faktu, że takie miejsca przystankowe powstały. Ich umiejscowienie w tej części naszej miejscowości stanowi olbrzymie udogodnienie zwłaszcza dla dzieci i młodzieży oraz starszych mieszkańców - podkreśla Rafał Kubowicz, radny gminy Mszana Dolna i mieszkaniec Kasiny Wielkiej.

To właśnie z jego inicjatywy i na wniosek mieszkańców miejscowości powstały miejsca przystankowe. Na razie nie wiadomo jak będa się one sprawdzały w praktyce. Przystanki znajdują się na drodze gminnej, rzadko używanej przez samochody, mieszczącej się w sąsiedztwie "krajówki".

- Chciałem też w imieniu mieszkańców i własnym podziękować wszystkim osobom, które poparły inicjatywę i działania, bo w szybkim tempie udało się tę sprawę załatwić - dodaje radny gminy.

 

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab