Kasina SKi -21.01
Piątek, 24 stycznia 2020r. · Imieniny: Felicji, Tymoteusza
Łazarczyk 11.05

Gmina Mszana Dolna. Nowe miejsca przystankowe przy "krajówce"

Net-Factory 08.01.2020
04 listopada, 17:00    autor: pgrab   wyświetlenia: 25255

Przy DK 28, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 964 w Kasinie Wielkiej powstało miejsce przystankowe (w pobliżu sklepu "Żabka"). Postawiono również wiaty przystankowe, które chronią pasażerów przed wiatrem, słońcem i deszczem.

- Mieszkańcy z pewnością będa zadowoleni z faktu, że takie miejsca przystankowe powstały. Ich umiejscowienie w tej części naszej miejscowości stanowi olbrzymie udogodnienie zwłaszcza dla dzieci i młodzieży oraz starszych mieszkańców - podkreśla Rafał Kubowicz, radny gminy Mszana Dolna i mieszkaniec Kasiny Wielkiej.

To właśnie z jego inicjatywy i na wniosek mieszkańców miejscowości powstały miejsca przystankowe. Na razie nie wiadomo jak będa się one sprawdzały w praktyce. Przystanki znajdują się na drodze gminnej, rzadko używanej przez samochody, mieszczącej się w sąsiedztwie "krajówki".

- Chciałem też w imieniu mieszkańców i własnym podziękować wszystkim osobom, które poparły inicjatywę i działania, bo w szybkim tempie udało się tę sprawę załatwić - dodaje radny gminy.

 

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM