miszkania
Czwartek, 21 listopada 2019r. · Imieniny: Janusza, Konrada
diagnostyka

Rabka-Zdrój. Profesjonalizm i miła atmosfera - Centrum Pielęgnacji NovAge już otwarte

Net-Factory 19.07.2019
04 listopada, 19:40    autor: mantosz   wyświetlenia: 4886

Centrum Pielęgnacji Zaawansowanej NovAge przy ul. Rynek 8a w Rabce-Zdroju już działa. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o kondycję skóry i cenią kosmetyki marki Oriflame.

- Centrum Pielęgnacji NovAge jest nastawione na holistyczne podejście do skóry, by była zdrowa i piękna. Każdego traktujemy indywidualnie i doradzamy odpowiedni sposób pielęgnacji. Każda osoba ma możliwość skorzystania z komputerowego badania cery, które określa m.in. wrażliwość skóry, stan naczynek krwionośnych, poziom nawilżenia. Po tym badaniu przeprowadzamy wywiad i dobieramy odpowiednie kosmetyki. Warto też wspomnieć, że posiadamy w naszej ofercie naturalne szwedzkie kosmetyki na bazie komórek macierzystych i dostosowujemy program żywieniowy na bazie produktów z linii Wellness – mówi Monika Sularz z Regionalnego Biura Oriflame.

- Oferujemy także zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd skóry, warsztaty edukacyjne na temat makijażu i pielęgnacji. Jesteśmy nastawione na sesje pielęgnacyjne, podczas których doradzamy odpowiednią linię pielęgnacyjną i wspólnie uczymy stosować produkty na skórze – dodaje Izabela Drabiuk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego otwarcia. 

fot. Agnieszka Radoń, Monika Sularz, Izabela Drabiuk

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM