Wtorek, 2 czerwca 2020r. · Imieniny: Erazma, Marianny
styczen mieszkania 28.05-28.06
okna 15.05-15.06

. Zobacz plac budowy z drona - zagospodarowanie Potoku Jabłonieckiego

Net-Factory - 18.05.2020
01 grudnia, 20:58    autor: pgrab   wyświetlenia: 8390

Psi park, Outdoor Fitness, Pumptrack, prace wzdłuż potoku Jabłonieckiego idą pełna parą. Sprzyjająca pogoda pozwala na wykonywanie prac związanych z zagospodarowaniem terenu.

Prace inwestycyjne postępują dalej. Wybudowany jest już budynek zaplecza informacyjno-sanitarnego z wiatą rowerową.

Ogrodzony teren z urządzeniami wybiegowymi i elementami małej architektury: tor przeszkód, słupki do slalomu, płotki, równoważnia, a nawet psia toaleta. To wszystko znaleźć można w psim parku.

Dostępny jest także pumptrack, tor łączący jazdę jednośladem i wszechstronny trening.

Zamontowane są również trzy siłownie zewnętrzne z 19 urządzeniami. Outdoor Fitness, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy aktywnie chcą polepszyć swoją kondycję fizyczną oraz sylwetkę.

Obecnie powstaje polana piknikowa ze strefą biwakową z altanami sensorycznymi i altanami edukacyjnymi.

Przedsięwzięcie to realizowane i dofinansowane jest w ramach trzech projektów: „Rewitalizacja Miasta Limanowa poprzez zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele społeczne”, „Rozbudowa szlaków wielofunkcyjnych wokół Góry Mogielica i szlaków łącznikowych w Gminach Limanowa, Słopnice, Kamienica i Mieście Limanowa wraz z ich połączeniem z trasą główną VeloDunajec” oraz ”Tworzenie i odnowienie zdegradowanej zieleni przy potoku Jabłonieckim wraz z kompleksem parku miejskiego oraz budową infrastruktury do jej udostępniania”.

Źródło: miasto.limanowa.pl

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab