GOLDROP
Sobota, 22 lutego 2020r. · Imieniny: Marty, Małgorzaty
styczen mieszkania 28.01 do 21.02

Mszana Dolna. Wolontariusze Szlachetnej Paczki proszą o wsparcie w organizacji Weekendu Cudów

CARLINE Transport Samochodowy
02 grudnia, 19:17    autor: mantosz   wyświetlenia: 4497

Koordynatorzy Szlachetnej Paczki z Mszany Dolnej zwracają się z apelem do lokalnych przedsiębiorców oraz wszystkich chętnych o pomoc w organizacji finału, zwanego Weekendem Cudów. Już w najbliższą sobotę i niedzielę, 7-8 grudnia, darczyńcy będą przywozić paczki do tymczasowego magazynu w remizie OSP w przy ul. Matejki 3. Stamtąd będą one transportowane do potrzebujących rodzin.

- Musimy wszystko dopiąć na ostatni guzik, a kwestia gastronomii to podstawa – przecież nikt  nie może wyjechać głodny. Kierowcy i wolontariusze także muszą mieć siły, bo działać będziemy cały weekend. Zwracamy się z wielką prośbą do każdego z WAS, ale też do lokalnych sklepów, restauracji, barów itp. o pomoc poprzez przekazanie czegoś, czym będziemy mogli nakarmić naszych darczyńców, wolontariuszy, kierowców oraz gości. Przygarniemy wszystko – napisali koordynatorzy akcji na oficjalnym fanpage’u.

29 wolontariuszy odwiedziło 51 rodzin. 28 rodzin zostało zakwalifikowanych do programu, a 27 znalazło swoich darczyńców. Jedna rodzina wciąż czeka na wparcie. Informacje na ten temat są dostępne na stronie www.szlachetnapaczka.pl.

 

 

 

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM