wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet
Tadeusz Filipiak

Tadeusz Filipiak

  • Na portalu od Wczoraj, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 70
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 września, 16:03I jeszcze jeden przykład "pomocy" lokalnemu biznesowi-hurtownia owoców i warzyw przy ul. Orkana. Czy to było etyczne? Zniszczono dobrze prosperującą firmę, mimo że nic w tym miejscu się dziś nie dzieje! Została po nich kupa kamieni i betonu, a w budżecie miasta "minus" po utraconym czynszu. Chyba nie takiej "pomocy" spodziewają się lokalni przedsiębiorcy?
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 września, 15:54A teraz kilka zdań o przedsiębiorcach-absolutnie jestem za tym, by im pomagać i wspierać. Ale równocześnie jestem absolutnie przeciwny, by ta pomoc odbywała się z pogwałceniem obowiązującego prawa. A tak stało się w styczniu 2015. Mam nadzieję, że końcowy raport RIO, która zakończyła już kontrolę mijającej kadencji, ujrzy światło dzienne jeszcze przed wyborami. A przy okazji, bardzo proszę @wanpirek, wymień choć dwie, trzy firmy upadłe w związku otwarciem galerii w Mszanie, a komentujący i ja, wypiszemy ci te, które po 2012 roku u nas powstały. Zaręczam, że bilans jest bardzo korzystny! O niektórych usługach i kupnie niektórych artykułów w Mszanie Dolnej, mogliśmy do 2012 r tylko pomarzyć. Dziś, nawet te najbardziej wyszukane, mamy w mieście.
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 września, 15:46@wanpirek, znowu z "grubej rury". Zastanawiam się, czy trzeba obrażać swojego interlokutora, czy nie można bez inwektyw napisać swoją opinię? Może spróbujesz pod własnym imieniem i nazwiskiem? To prawda, udostępniłem kilkaset nowych miejsc parkingowych kierowcom, ale potrzebne są wciąż nowe. Zapytam, a kto na nich parkuje? Kosmici, zielone ludki, przybysze z obcej galaktyki, czy może mieszkańcy Mszany Dolnej i okolicznych miejscowości, którzy w naszym mieście zostawiają sporo pieniędzy? @wanpirek, pomimo deficytu miejsc do parkowania, burmistrz naszego miasta, "pożyczył" w lipcu br.z tego mizernego w stosunku do potrzeb, zasobu aż 40 miejsc prywatnemu deweloperowi. Czy @wanpirek wie o tym? Lata temu i niedawno też, wybudowano nowe chodniki, zamontowano lampy, mamy nowe ulice z asfaltem-to wszystko jest utrzymywane z naszych podatków. Zapytam, jak @wanpirek: "czy to jest OK?" Tak, jak najbardziej, jest OK i tak jest na całym świecie. W Mszanie Dolnej również. @wanpirek, a czy ponad pół miliona zł rocznie z tytułu podatku, wpłacane przez właściciela galerii miasto inkasuje? Czy to jest OK? Jak najbardziej. I tak to się kręci, dzięki temu gminy i miasta się rozwijają. Szkoda, że ty tego nie rozumiesz
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 15 września, 21:59@tukan, jeśli jest tak, jak napisałeś wyżej, że "samorząd za pana obecnego Burmistrza funkcjonuje przejrzyście, nie ma tu miejsca na układy i cwaniactwo" to proszę napisz na tym forum, czym jest "pożyczenie" (sic!!!) 40 istniejących miejsc parkingowych inwestorowi budującemu apartamentowiec na "dołku" przy Starowiejskiej, aby ten mógł uzyskać pozwolenie na budowę??? Dysponuję sygnaturą pisma które wyszło z UM Mszana Dolna w lipcu br. Zapytam nieśmiało, czy to nie jest obejście prawa? Czy tego nie można aby nazwać cwaniactwem właśnie? Więc zanim rzucisz kamień, zastanów się. Proszę!
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM