wojkop - darmowa
Czwartek, 18 kwietnia 2019r. · Imieniny: Bogusławy, Bogumiły
paweł
boryna

boryna

  • Na portalu od 20 czerwca, 21:32
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 301
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
boryna
boryna, 10 kwietnia, 07:53@ hugo zgadzam się z Tobą w pełni.Działanie Żaby jeśli jest prawdą co piszą że tak mówił to jest to działanie na szkodę gminy,umniejszanie dochodów. Tej osobie coś się w głowie pomieszało. Gmina to nie jego prywatny folwark.
boryna
boryna, 26 września, 10:23Tukan jak brak argumentów to zaczynamy od kłamstwa które niestety nie popłaca się i na nim się źle wychodzi.Rozumiem że podłość ludzka nie zna granic o czym pisano powyżej jest wpisana w twój wpis.
boryna
boryna, 13 września, 08:27Ciekaw jestem ile czasu zajęło przejęcie tej nieruchomości i ile czasu upłynęło od czasu podjęcia tej uchwały czyli grudnia 2015 roku.A tym samym możemy się dowiedzieć jak długo trzymano radę w niewiedzy że to co polecili burmistrzowi sprzedać już nie jest miasta.Przetargu nie było więc jak tego dokonano.Ile miasto uzyskalo pieniędzy bo zapewne podczas omawiania sprzedaży grube tysiące planowano uzyskać.Czy każdy mieszkaniec też byłby tak załatwiony?.
boryna
boryna, 13 września, 06:16Usłyszałem na jarmarku we wtorek że rodzina jednej z radnych odzyskała nieruchomość w Mszanie Dolnej za śmieszną kwotę w ekspresowym tempie.Ciekawe czy radni wiedzą że nieruchomość którą wystawili na sprzedaż jako własność miasta jest już w innych rękach. Ciekawe czy Burmistrz powiadomił radnych że ich uchwalę należy wrzucić do kosza no i wytłumaczył im do czego ta ich uchwała była potrzebna???
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM