wojkop - darmowa
Sobota, 20 kwietnia 2019r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
celmet
Wojtek

Wojtek

  • Na portalu od 22 września, 11:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 63
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
Wojtek
Wojtek, 27 września, 11:54Jeszcze jedno. Odczepcie się od Tadeusza Patality. Facet wykonał kawał dobrej roboty jako Wójt Gminy Mszana Dolna. Od 2010 roku wójtem jest Bolesław Żaba i to jego trzeba rozliczać za niespełnione obietnice. Pan Żaba aktywny jest tylko przed wyborami. Jego profil w mediach społecznościowych zakończył bytność w listopadzie 2014 roku po wygranych wyborach. Dlaczego w ciągu swojej 4-letniej kadencji nie chwalił się swoimi mega sukcesami? Odpowiedź prosta. BO ICH NIE BYŁO. Za to miesiąc przed wyborami... Zdjęcia w plenerze.Zamyślona twarz wielkiego gospodarza pochyla się nad jakąś mapą. Ludzie! Nie dajcie kolejny raz dać wcisnąć tego kitu!!!
Wojtek
Wojtek, 27 września, 11:41@maczo jest taki film "Skłóceni z życiem. Jest to bardzo smutna opowieść o życiowych rozbitkach szukających swego miejsca w świecie. Powiedzmy że jesteś takim starym kowbojem Pearcem. Ogólnie jesteś człowiekiem bardzo ubogim umysłowo. Nie masz żadnych argumentów, poza wyświechtanymi hasłami oraz inwektywami. Bolesław Żaba nie nadaje się na żadnego wójta. I choćbyś dzień i noc na łonie natury wył i wrzeszczał, nie jesteś w stanie zakrzyczeć, wraz kilkoma gminnymi kmiotkami porażki ostatnich 8 lat. To nie jest prywatny folwark waszych rodzin. Bronicie układu, bo tak naprawdę za nic nie odpowiadacie. Trochę inna śpiewka byłaby, gdyby za swoje błędy trzeba byłoby odpowiadać własnym majątkiem. Poplątacie się parę godzin i do domu. I to zabawne hasło "Gmina w dobrych rękach" ha, ha, ha, ha, ha................................
Wojtek
Wojtek, 26 września, 20:54@rulewicz nie wiesz kto to @coby i spółka? Otóż uświadomię Cię że są to osoby z otoczenia obecnego Wójta. Coby to główny impresario wójta. Szwagier Katarzyny zastępczyni i mąż szefowej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jego rola polega na wiecznym warowaniu na forum i okazywaniu wyższości cywilizacyjnej nad biednym zagórzańskim ludem. Ponoć pochodzi z okolic Gdańska. W wolnych chwilach w swojej rabczańskiej firmie drukuje plakaty wyborcze Bolesława Ż. Jego "ulubieńcem" jest Tadeusz Patalita, bez którego nie może się obejść w żadnej kampanii. Ogłupili społeczeństwo w 2010 roku i chcą kontrolować go w dalszym ciągu. Są to ludzie którzy żyją z ciągłego konfliktu. Muszą mieć wiecznego wroga. Najlepiej takiego na którego będzie można złożyć wszelkie winy. Ich hasło zawsze brzmi; "To nie My, TO ONI". Jedno trzeba im przyznać. Potrafią sprytnie prowadzić propagandę otumaniania ludzi. Ich cel jest jasny - Pozostać u koryta.
Wojtek
Wojtek, 20 września, 12:50Pytanie do @maczo. Jak się nazywa kandydat z KWW Bolesława Żaby na radnego w miejscowości Łostówka?
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM