wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet
kombinator

kombinator

  • Na portalu od 24 sierpnia, 18:07
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 88
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
kombinator
kombinator, 10 kwietnia, 10:26Nic z tego nie rozumiem. Mieszkaniec gminy chce inwestować,stworzyć miejsca pracy,będą podatki dla gminy a Wójt "kłody pod nogi". Panie Wójcie wszystkich nie da się zatrudnić w Urzędzie.
kombinator
kombinator, 31 marca, 09:43@oko jak czytam Twój wpis to przypominają mi się sceny z filmu Ranczo gdy Czerepach przygotowywał senatora Kozioła do odpowiedzi na pytania. Finałem była treść odpowiedzi opracowana przez Czerepacha dla Kozioła która odpowiadała na jakiekolwiek pytanie. Może by @oko pomyślano o opracowanie dla Waszej pani Burmistrz takiej odpowiedzi na każde pytanie bo jak się ogląda sesję to widać wyraźnie że jest zagubiona i sprawia wrażenie często że nie wie o co chodzi.A tak pięknie miało być jak przedstawiano Wam w kampanii wyborczej a czy coś z tego już zrealizowano?. Bo ludzie swój rozum mają i radni też nie wątpię i zbliża się pierwsze głosowanie radnych na udzielenie zaufania Pani Burmistrz które rodzi pewne skutki z chwilą jego nie uzyskania.
kombinator
kombinator, 22 lutego, 15:35Teraz tylko zostało wam ustalić któż to może być tym FALOCHRONEM od którego odbiją się bałwany ?
kombinator
kombinator, 21 lutego, 21:44To fajnie macie w tej Waszej Mszanie ,tylko wam pozazdrościć że macie w górach morze. Mam tylko pytanie czy dużo macie tych bałwanów u siebie bo jak dużo to ten falochron musi być duży a tym samym straszny.
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM