wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet
cezar

cezar

  • Na portalu od 24 lipca, 17:52
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 26
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
cezar
cezar, 16 września, 18:31Wracając do stwierdzenia Pana Burmistrza mam pewność , że było to wołanie o pomoc. Trzeba podejść do tego poważnie i uwolnić faceta od niechcianej pracy. Niech odpoczywa w spokoju na emeryturze.
cezar
cezar, 16 września, 10:25Drodzy mieszkańcy Mszany Dolna, powołując się na wypowiedź Pana Burmistrza, że nie chce ale musi kandydować każdy z nas powinien zastanowić się nad tym czy ma moralne prawo głosując na tego Pana zmuszać go robienia czegoś czego nie chce robić. Wybierając go na to stanowisko unieszczęśliwimy tego człowieka i nasze miasto. Pomyślmy czy Burmistrz zmuszony do tego by nim być, będzie efektywnie pracował na rzecz miasta,czy nie lepiej wybrać kogoś kto ma chęci do pracy i wizję rozwoju na następne pięć lat.Nie wiem tylko czy ten mus dotyczy także jego kandydatów do Rady, bo jeżeli tak to ich też uczyńmy szczęśliwymi i nie głosujmy na nich.
cezar
cezar, 14 września, 18:04@tukan po dokładnej analizie wszystkich kadencji Pana Burmistrza, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić iż braknie mu czasu bo młody to on nie jest, no i wyczerpią się zasoby nieruchomości do spieniężenia niestety.
cezar
cezar, 14 września, 16:28Wspaniałe dzieło Pana Burmistrza będzie straszyć przez lata podobnie jak ten na Słomce.
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM