wojkop - darmowa
Piątek, 19 kwietnia 2019r. · Imieniny: Adolfa, Tymona
celmet
pyton

pyton

  • Na portalu od 02 września, 07:24
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 10
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
pyton
pyton, 10 marca, 18:51@lewy 9 dokończę nawiązując do tegodowcipu Dwaj policjanci podchodzą do mężczyzn .Proszę o dokumenty .Płacicie mandat za obrazę funkcjonariusza policji . Mężczyzna podaje swoje dokumenty . Dziękuję .To ja będę czytał a ty pisz !!!
pyton
pyton, 10 marca, 08:10Jak widzę to milicja /policja opanowała urząd .Przypominają mi się dowcipy o milicjantach . .Czterech facetów gra w parku w brydża .Podchodzi policjant i mówi .Fajna gra .Mogę popatrzeć .Może się nauczę ? Po kilku minutach . Wiecie co już umiem ! Rozdajcie karty na pięciu !!!
pyton
pyton, 03 marca, 20:18@biskup tak się robi propagandę radni to sztuczny tłok jeden z nich uśmiechnięty od ucha do ucha to podobno prawa ręka Pani Burmistrz i doradca mający i znający najważniejsze osoby w Państwie w PO i PIS ze wszystkimi jest na TY? Tylko ma jedną wadę kłamie rano wieczór w południe ?
pyton
pyton, 26 lutego, 09:37Co ten Surówka tutaj robi kto go tam posłał ? Przecież Podokręg Limanowski to nie klub Milicyjny jak Wisła Kraków gdzie był ochraniarzem , liczy na posadkę ?
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
DWGSM