Wtorek, 26 marca 2019r. · Imieniny: Teodora, Emanuela
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
ekspert

ekspert

  • Na portalu od 03 lutego, 21:52:57
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 280
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
ekspert
ekspert, 02 lipca, 09:47coby...najlepiej zapożyczać, czyli pointa tego, co w gminie u Ciebie na biurku: Kopiuj, wklej i jest OK-ej.
ekspert
ekspert, 01 lipca, 21:09coby walczy i wilczy głód czuje, że o jego wójcie nikt nic nie publikuje. Teraz czepia się kamerzystów, a tu wciąż brak wokół wójta zgrabnych i przychylnych mu chórzystów. Ziębi, sapie i tak dycha, jak ta transwersalna lokomotywa. Może w końcu za swe pienia, dar od wójta swój otrzyma. Marzy mu się ciepłe krzesło, albo może zdarte zgrzebło, aby konia swego dosiadł i czystego pognać w rozpacz. A tu piski i świst tylko, bo ta gmina to urwisko, każdy zęby szczerzy wzdycha, kiedy widzi Giedymina. Ten, to władca jest nad pany, rządzi, karze i nagradza, taka oto jest ta władza. Ale wkrótce skończy się i ona, tak jak poprzedników zmora. Teraz wszyscy wyskoczycie, a tu z wieży mszańskiej (kruszwicy) tylko spierda...ące myszy zobaczycie!
ekspert
ekspert, 09 lutego, 16:30Dobrze, że publikujecie takie informacje. Po waszych artykułach na stronie UG od razu pokazała się informacja o startach Pani Justyny...i co mnie zszokowało, będzie także kibicowanie w szkole. działacie jak płachta na byka. Pewnie by nawet tego nie zrobili, bo byłby wstyd. Fajna ta promocja w gminie. Nie robią nic poza rozliczaniem kasy na organizacje pozarządowe, poziom artykułów żenujący i tylko ze szkół. Wydaje mi się, że gdyby nie te informacje, to strona urzędowa by dawno umarła, bo kto by czytał komunikaty o podatku paliowym czy zwoływaniu sesyji. Może te (Panie), które tam pracują wzięłyby się do roboty, a nie kopiowały i powielały czyjeś informacje. Chyba w tej gmini "Prawdy i Rozwoju" coś ciekawego się dzieje. Szkoły maja swoje strony internetowe. Może Panie powinnyście się przerzucić na kalendarz liturgiczny, a z biologicznego zrezygnować, bo autorkami tekstów nie jesteście, chyba, że mówicie o zasadzie "kopiuj - wklej", otwórz pocztę, wypij kawę i poplotkuj...to w jednych, to w drugich drzwiach. A pobieracie niemałe uposażenie.
ekspert
ekspert, 03 lutego, 19:57Pan "maczo" dyskutuje z faktami, które chce obalić wbrew logice. Podoba mi się to. Jest osamotnionym iluzjonistą, który żongluje próżnymi informacjami zaczerpniętymi z "ulicy". Widzę człowieka sfrustrowanego, pełnego goryczy, nienawiści i...zazdrości. W poczuciu własnego interesu jest w stanie zaprzedać duszę diabłu, żeby jak Marcin Kabat w "Igraszkach z Diabłem" powiedzieć sobie: Jestem bez grzechu, a to, co zrobiłem było tylko, bo myślałem o społeczeństwie...
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM